Bulut Production

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Bulut Production Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Bulut Production Özellikler

 • Özellikler

  Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Bulut Production Sıkça Sorulan Sorular

 • Ücretiniz saat bazında mı, etkinlik bazında mı?

  Her ikisi de


 • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer?

  4 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri

Bulut Production Hakkında

Önemli günler, profesyonel ellere emanet edilmeli. İşin uzmanı kişiyle birlikte hayat verilmeli ki unutulmaz, eksiksiz ve harikulade olsun. Biz de bu düşünceyle yola çıkarak Bulut Production Bir Eda Tiyatro adı altında ses, ışık ve sahne hizmeti sağlıyoruz. Özel günlerin kusursuz olması için çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına ya da birçok özel davette teknolojik yenilikleri mekana uyarlıyor, kalitesiyle fark yaratan davetler tasarlıyoruz.

13 yıllık tecrübemiz sayesinde gerekli olan tüm ekipmanları temin ediyor, tüm süreci yönetebiliyoruz. İlk olarak işe sahne kurulumu ile başlıyoruz. Müzik her davetin vazgeçilmez parçası. Müzisyen, sanatçı ya da DJ’in sahne üzerine rahat hareket edebilmesini sağlıyoruz. Üstelik en özel şarkıların kaliteli ses ekipmanlarıyla tüm davetlilere eşit şekilde ulaşmaları da görevlerimiz arasında yer alıyor.

Kaliteli ışıklandırma sistemlerimizle birlikte mekanın aydınlatılması ve tüm davetliler tüm alanı kolayca görebilmesi Bulut Production ile sağlanıyor. Renkli ya sade ışıklandırmalardan hangisini tercih ederseniz organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz.

Düğün, nişan, söz ve daha birçok etkinlik için organizasyon hizmeti de sağlıyoruz. Işık ve sesin yanı sıra bu özel günleri güzelleştirmek için dekorasyon ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Tiyatro konusunda da destek olabiliriz. Dilerseniz evlilik merasiminde tiyatro eğitimi almış arkadaşlarımız temsili nikah kıyım işlemini gerçekleştirebilir, böylece eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayabiliriz.

Farklı alternatif fikirleriniz varsa da yardımcı olmayı çok isteriz. Dilerseniz konsept geliştirme ve yaratıcı yeni konseptler tasarlama konusunda da bize danışabilirsiniz. Böylece unutulmayacak bir güne sahip olabilirsiniz. Aile ve dostlarla geçecek bu mutlu günde sihirli dokunuşlarıyla Bulut Production’da sizin yanınızda!

Günü emanet etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna basmak. Böylece davet hakkında bilgi sahibi olabilir, avantajlı paketler oluşturabiliriz. Özel fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Mercan Sk. No:3 Çiftlikköy

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bulut Production Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.