Bulut Production

E-posta Gönder

Işık, Ses ve Düzenleme

Kategori

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu

Hizmet İçeriği

Çiftlikköy, Yalova

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Hizmet İçeriği Barkovizyon ve Led Ekran, DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu, Havai Fişek, Konfeti, Lazer, Ses-Işık-Truss ve Sahne Sistemleri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kendi Ekipmanını Sağlıyor, Şehir Dışında Hizmet, Ekipman Kiralıyor

Sorular

  • Ücretlendirme
  • Performans öncesinde hazırlık kaç saat sürer? 4 saat
  • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri

Önerilen Firmalar

Demix Organizasyon
9 3

Merkez

Demix Organizasyon

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Bulut Production
15

Çiftlikköy

Bulut Production

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu
Yalova Organizasyon
6

Merkez

Yalova Organizasyon

DJ, Grup, Orkestra Organizasyonu

Hakkında

Önemli günler, profesyonel ellere emanet edilmeli. İşin uzmanı kişiyle birlikte hayat verilmeli ki unutulmaz, eksiksiz ve harikulade olsun. Biz de bu düşünceyle yola çıkarak Bulut Production Bir Eda Tiyatro adı altında ses, ışık ve sahne hizmeti sağlıyoruz. Özel günlerin kusursuz olması için çalışıyoruz. Düğün, nişan, kına ya da birçok özel davette teknolojik yenilikleri mekana uyarlıyor, kalitesiyle fark yaratan davetler tasarlıyoruz.

13 yıllık tecrübemiz sayesinde gerekli olan tüm ekipmanları temin ediyor, tüm süreci yönetebiliyoruz. İlk olarak işe sahne kurulumu ile başlıyoruz. Müzik her davetin vazgeçilmez parçası. Müzisyen, sanatçı ya da DJ’in sahne üzerine rahat hareket edebilmesini sağlıyoruz. Üstelik en özel şarkıların kaliteli ses ekipmanlarıyla tüm davetlilere eşit şekilde ulaşmaları da görevlerimiz arasında yer alıyor.

Kaliteli ışıklandırma sistemlerimizle birlikte mekanın aydınlatılması ve tüm davetliler tüm alanı kolayca görebilmesi Bulut Production ile sağlanıyor. Renkli ya sade ışıklandırmalardan hangisini tercih ederseniz organizasyon sorumlumuza iletebilirsiniz.

Düğün, nişan, söz ve daha birçok etkinlik için organizasyon hizmeti de sağlıyoruz. Işık ve sesin yanı sıra bu özel günleri güzelleştirmek için dekorasyon ekibimizden de yardım alabilirsiniz. Tiyatro konusunda da destek olabiliriz. Dilerseniz evlilik merasiminde tiyatro eğitimi almış arkadaşlarımız temsili nikah kıyım işlemini gerçekleştirebilir, böylece eğlenceli dakikalar geçirmenizi sağlayabiliriz.

Farklı alternatif fikirleriniz varsa da yardımcı olmayı çok isteriz. Dilerseniz konsept geliştirme ve yaratıcı yeni konseptler tasarlama konusunda da bize danışabilirsiniz. Böylece unutulmayacak bir güne sahip olabilirsiniz. Aile ve dostlarla geçecek bu mutlu günde sihirli dokunuşlarıyla Bulut Production’da sizin yanınızda!

Günü emanet etmek için yapmanız gereken tek şey; sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurmak ve “Ücretsiz teklif al” butonuna basmak. Böylece davet hakkında bilgi sahibi olabilir, avantajlı paketler oluşturabiliriz. Özel fiyatlarımız hakkında bilgi vermek için bir tık uzağınızda sizi bekliyoruz.

İletişim

Ferit Bulut

  • Adres: Sahil Mah. Mercan Sk. No:3 Çiftlikköy

Bulut Production Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!