Güzellik Merkezleri Tekirdağ

Therapy Güzellik Salonu

Ekiple Tanışın

Therapy Güzellik Salonu Hakkında

Hizmetlerimiz

KİL MASKESİ
Kilin pek çok faydası var. Hem cilt hem de saç güzelliği için kullanılan kil; saça canlılık verir, cildi güzelleştirir. Aynı zamanda yaraları da tedavi edicidir. Bu özellikleri barındırması, kilin neden bu kadar tercih edildiğinin cevabı olabilir. Kilin içinde bulunan maddeler, cilde ve birçok rahatsızlığa iyi geldiği biliniyor. Kadınlar güzelleşmek için kili kullanır. Aynı zamanda temizlik malzemesi olarak da kullanılır. Kilin sivilceleri iyileştirici, kepeği önleyici ve saça canlılık verici özellikleri vardır. Aynı zamanda cilt hastalıkları için de kullanılmaktadır. Kil pişik, selülit ve ciltteki çeşitli yaralar için de kullanılır.

YOSUN MASKESİ
Cildi besleyen vitamin ve mineraller açısından zengin olan deniz yosunu cildi kirden, yağdan emizlerken nemlenmesine yardımcı olur. Bu alanda yapılmış klinik çalışmaların sayısı az olmakla birlikte cilde esnekliğini veren ve kırışmasını engelleyen kolajen üretimini tetiklediğine inanılmaktadır. Anti bakteriyel etkisiyle gözenekleri derinlemesine temizlerken cildi sıkılaştırır. En önemli özelliği ise her cilt ipinde kullanıma uygun olmasıdır. Özellikle hassas ciltlerde herhangi bir tahrişe yol açmadan kullanılabilir.

Kahve Peeling
Geleneksel Türk Kahvesi bu kez cildiniz için keyif veriyor. Türk kahvesiyle cildinize uygulanacak aromatik peeling ile pürüzsüz bir cilde sahip olabilirisiniz.

İletişim

  • Adres:

    Havuzlar Mah. Kervan Cad. Bahçeli Kent Villaları Manolya Evleri No:15

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.