Güzellik Merkezleri Tekirdağ

Naturel Life

Naturel Life

Ekiple Tanışın

Naturel Life Hakkında

Naturel Life, Sağlıklı Yaşam Merkezi danışman doktor ve bilimsel programlar eşliğinde sağlıklı yaşamak, gençliğini korumak, iyi yaşlanmak ve ruhunu dinlendirmek isteyen herkes için farklı seçenekler sunulmaktadır.
Naturel Life - Sağlıklı Yaşam Merkezinde kilo problemi olanlar ve fazla kilolardan kurtulmak isteyenler için metabolizma hızı ölçülmekte ve yağ kas analizi yapılarak doğru ve sağlıklı zayıflamak isteyenler için kişiye özel beslenme programı hazırlanmaktadır.
Merkezimiz de iyi yaşlanma (antiaging) için yapılması gerekenler analizler, gerektiğinde vitamin, mineral takviyeleri, egzersiz programları, yaşlanmayı geciktirici destekler konusunda bilgi verilmekte ve hepsi kişiye özel kolayca uygulanabilir tarzdadır.
Ayrıca kilo verme sonucunda vücutta oluşabilecek gevşeme ve sarkmalar için sıkılaştırıcı ve inceltici özelliği olan FDA onaylı Nimue Skin Technology ürünleri kullanılmaktadır.
İnfrared - vakum - radyofrekans - mekanik masaj fonksiyonlarını bir arada bulunduran cihazlarımız ile yağ dokusu ısısı dakikalar içerisinde artırılarak, 6-8 seansta belirgin bölgesel incelmenin yanı sıra selülit ve çatlaklarda azalma sağlanmaktadır.
Naturel Life, Sağlıklı Yaşam Merkezinde düzenli gerçekleştirilen uygulamalar arasında beslenme, kilo verme, antiaging, detoks, radyofrekans, ozon terapi, mezoterapi, fitoterapi, lipoliz, mezolift, medikal cilt bakım uygulamaları ve lazer tedavileri yer almaktadır.

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Mah. İstiklal Cad. İnce Apt. Kat: 2 Daire: 49/A Kapaklı

  • Haritadaki Konumu

    Naturel Life Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.