Figen Estetik*

Figen Estetik
Gelişen kadromuz ve ihtiyaçlar doğrultusunda 2006 yılında Figen Estetik ve Güzellik Salonu’nu açarak, daha profesyonel, daha uzman ve daha geniş ekipman ve donanımla yolumuza devam ediyoruz. Güzellik sektöründe her zaman ilklerin takipçisi ve öncüsü olmayı ilke edindik. Bu doğrultuda Çorlu ve çevresine pek çok ilkleri biz getirdik, müşterilerimize sunduk.

Eğitimli ve uzmanlık belgeli profesyonel kadromuz ile bilgisayarlı cilt ve saç analizi, cilt bakımı, iğneli ve ampullü epilasyon, selülit bakımları, vücut bakımı, el ve ayak bakımları, profesyonel makyaj, saç bakımı, kuaför hizmetleri, ağda, protez tırnak, solaryum, masaj, gibi birçok üniteye sahip geniş yelpazesi ile öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemekteyiz.

Hijyen, sağlıklı ve ekonomik hizmet her insanın hakkıdır prensibiyle bayan ve erkek estetiğinde 1. sınıf kaliteyle hizmet vermekteyiz. Müşteri güveni ve memnuniyeti bizim için vazgeçilmez ilkedir.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

Evleneceklere Destek Hareketi
Figen Estetik ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Figen Estetik hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap