Güzellik Merkezleri Mersin

Babil Kuaför

Ekiple Tanışın

Babil Kuaför Hakkında

Uzun yıllardır güzellik sektöründe faaliyet gösterdiğimiz salonumuz sayesinde kişisel bakımına ve fiziksel görünüşüne önem veren kadınlara hizmet etme şansına sahibiz. Çok eski zamanlardan bu yana kadınlar her zaman kendilerini iyi hissetmek, sağlıklı ve bakımlı olmak, özenli bir görünümle yaşamak için pek çok çaba sarf ediyorlar. Biz de bu çabanın artık çaba gerektirmemesi için yola çıktık ve kadınların ihtiyaç duydukları o ilgiyle hizmeti onlara kolayca ulaştırmak için çalışıyoruz.

Salonumuz Babil Kuaför Mezitli gibi Mersin’in en nezih ve nadide ilçelerinden birinde, Merkez Mahallesi’nde bulunuyor. Merkezi konumumuz ve kolayca ulaşılabilmemiz, alanında uzman ve profesyonel bir ekibe sahip olmamız ve işimizi dikkatli bir şekilde kaliteli yapmamız sayesinde çokça tercih ediliyoruz. Ekibimizin tamamı güler yüzlü tecrübelilerden oluşuyor ve biz bir aile olarak konuklarımızı ağırlıyoruz.

Bir kuaförden bekleyebileceğiniz tüm işlemleri fazlasıyla yerine getirebiliyoruz çünkü biz aynı zamanda güzellik salonu olarak da hizmet veriyoruz. Bu geniş çaplı hizmetlerimiz arasında; kök hücre teknolojisi ile leke ve gözenek tedavisi, lazer epilasyon, saç ve türban tasarımı, kesim, boya, renklendirme, keratin bakım, röfle, ombre ve sombre, saç kaynak, profesyonel ve günlük makyaj, ipek kirpik, cilt bakımı, kişisel bakım, ağda, manikür ve pedikürü örnek verebiliriz. Ayrıca işlemlerimizi tamamı steril bir şekilde yapılıyor ve kaliteli ürünleri kullanmayı da tercih ediyoruz.

Babil Kuaför olarak en çok yaptığımız işlerden bir tanesi de özel gün saç ve makyajları, elbette bunların başında da düğün, nişan ve kına geceleri geliyor. Bu günlerin başrolü olan gelinlerimizi büyük bir ilgiyle karşılıyor, tüm isteklerini yerine getiriyor ve tüm bunları zamanında yaparak stressiz şekilde geçirmelerini sağlıyoruz. Gelin saçı ve makyajınız için bize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.

Bize ulaşmak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz, Babil Kuaför Mersin Mezitli’de sizi bekliyor.

İletişim

  • Adres::

    Merkez Mah. Fındıkpınarı Cad. No:25/A Mezitli/Mersin

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.