Mine Ertuğrul Atelier

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Trabzon

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3

Hakkında

Rüya gibi bir düğün töreninde, göz kamaştırıcı bir gelin olmaksa arzunuz doğru gelinliği bulmanız için sizi Mine Ertuğrul Atelier’e bekliyoruz. Birbirinden özgün tasarımlarımızla beklentilerinizi karşılayan, hayallerinize kavuşacağınız bir gelinlik hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Her biri alanında uzman, daima güler yüzlü yaklaşımıyla dikkat çeken ve oldukça yetenekli bir kadroya sahibiz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak önceliği daima sizin isteklerinize veriyoruz. Düğün mekanınızı, organizasyon konseptinizi, vücut ölçünüzü, tarzınızı ve beğenilerinizi göz önünde bulundurarak size en çok yakışacak ve en önemlisi de içinize sinecek modeli bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Her şeyin dijitale ve online sistemlere dönüştüğü çağımızda gerek sağlık şartları gerek de ulaşım imkanları dolayısıyla mağazamızda prova yapmaya gerek kalmadan istediğiniz modeli hazırlayabiliyoruz. Beğendiğiniz bir model var ve bu modeli tam üzerinize olacak şekilde diktirmek istiyorsanız size kolaylıkla yardımcı oluyoruz.

10 yılı aşkın provalı gelinlik dikimi tecrübelerine sahip kalıp çıkarma uzmanlarımızla uzaktan dikim hizmeti veriyoruz. Bunun için de markamıza has bir sistem ve kolay uygulanabilir bir yöntem geliştirdik. Görüntü konuşmalarla model detayınızı seçme, kumaş belirleme ve ölçü alma aşamalarını hızlıca yapıyoruz. Tüm bunları yaparken görüntü olarak karşılıklı iletişim kuruyoruz. Görseller üzerinden kumaşları seçiyorsunuz ve bu esnada biz tecrübelerimizle size yol gösteriyoruz. Ölçüyü nasıl doğru şekilde alabileceğiniz konusunda yönlendiriyoruz. İsterseniz prova için gelebilirsiniz ama istemezseniz de prova yapmaksızın gelinliğinizi hazırlıyoruz. Teslimi de kargo ile yapıyoruz.

Siz de Trabzon gelinlik modaevleri içerisinde yer aldığımız Mine Ertuğrul Atelier’in şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz hizmet içeriklerimizin detaylarını ve fiyat tekliflerimizi öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim kanallarını kullanarak rahatlıkla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mine Ertuğrul

  • Adres: TrabzonYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!