Melek Moda Gelinlik

E-posta Gönder

Melek Moda Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Melek Moda Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Melek Moda Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Melek Moda Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Melek Moda Gelinlik Hakkında

Düğün günü hangi gelin muhteşem görünmek istemez ki? Melek Moda Gelinlik olarak Sivas gelinlik moda evleri arasında yer alıyor; trende uygun gelinlik modellerimizle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor, düğün günü istediğiniz gibi bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Yaratıcı ve sektörde deneyimli kadromuzla birlikte düğün günü baştan aşağı uyum içerisinde bulunabilmeniz için tecrübemizi sizinle paylaşıyor, doğru yönlendirmelerle gelinlik modelinizi birlikte belirliyoruz. Sadece size özel olan ya da katalogda gördüğünüz bir gelinliğe sahip olmak istiyorsanız, özel dikim hizmeti de veriyoruz. Mağazamız evlilik sürecinde bulunan kadınların ziyaret ettiği adreslerden biri. Memnuniyetinizi hedefliyor ve güler yüzümüzle hizmet veriyoruz.

Modaevimizde sağladığımız hizmetler neler mi hemen bahsedelim. Öncelikle hayalinizi sınırlandırmanıza izin vermiyoruz. Hayalini kurduğunuz gelinlik modelini anlatmanız için uzun bir sohbete giriyoruz. Tecrübemiz doğrultusunda belli noktalarda size tavsiyelerde bulunuyor ve modeller hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Gelinliğinizin tam da üstünüze göre ve her şeyle uyum içerisinde olması için birçok detayı göz önünde bulunduruyoruz. Düğün mekânınızla ve konseptiniz, vücut tipiniz önem verdiğimiz başlıca detaylar. İşlemeli, omzu açık ve kapalı, güpürlü ve sade gelinlik modellerimizin arasından size en çok yakışanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Ayrıca kına ve bekârlığa veda partiniz ve nişan kutlamanız için abiye ve kaftan seçeneklerimiz de bulunuyor.

Hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değil. Gelinliğinizi tamamlayan duvak, gelin buketi ve saç aksesuarlarımızı da beğeninize sunuyoruz. Duvak tercihiniz konusunda da yönlendirmelerde bulunuyor, işlemeli bir gelinlik modeli tercih ediyorsanız sade, sade bir gelinlik tercih ediyorsanız uçları güpürlü duvak modellerimizi gösteriyoruz.

Melek Moda Gelinlik Sivas gelinlik fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Randevu al’’ butonuna tıklayabilir ve bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.” Gelin düğününüzü şölene dönüştürelim.”

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Halil Rıfat Paşa Cad. Bak Apt. Altı No:1

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Melek Moda Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.