Savana Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

Savana Kuaför & Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Savana Kuaför & Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Savana Kuaför & Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Savana Kuaför & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi

Savana Kuaför & Gelinlik Hakkında

Hayal ettiğiniz düğünde göz alıcı bir gelin olmanın farkını yaşamak ister misiniz? Bunu Savana Gelinlik ile sağlayacak ve birbirinden farklı gelinlikleri beğeninize sunacağız. Kısaca kendimizden bahsetmek gerekirse;

Kurulduğumuz günden beri kaliteli hizmeti sizlere sağlamak için çalışıyoruz. Bunu gelinliklerimizle sağlamanın yanında misafirperverliğimiz ve ilgimi ile de destekliyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle Savana Gelinlik Sivas’taki tüm konuklarını mutluluğa güzel bir şekilde uğurlayacak.

Gelinlikle ilgili aklınızda herhangi bir model yoksa sakın kaygılanmayın. Birçok farklı modeli Savana Gelinlik’te bulabiliyorsunuz. Klasik modeller, sade modeller, geleneksel modeller, modern modeller veya gösterişli modellerden en çok tercih edilen gelinlikleri beğeninize sunmak için hazırlıyoruz. Modayı da takip ediyor ve en yeni trendleri fikir olması adına sizlerle paylaşıyoruz. İşletmemizde özel dikim imkânımız da bulunuyor. Herhangi hazır modellerimizden birini beğenmediyseniz, yetenekli çalışanlarımız ölçülerinizi alıyor ve istediğiniz modeli özel olarak hazırlıyorlar.

Tüm işlemler tamamlandıktan sonra sizin harika bir gelin olmanızı sağlayacak gelinliğinizle birlikte birkaç prova gerçekleştiriyorsunuz. Bu provalarla sizi kusursuz bir hale getirmek için çalışıyor, herhangi bir sorunun olmamasını sağlıyoruz. Provalarımızın sonunda düğün gününüzle ilgili hayaller kurmaya başlayacağınıza eminiz.

İşletmemizde gerçekleştirilen tüm işlemleri, provaları ve hizmetleri profesyonel bir ekip ile sağlıyoruz. Bu ekibin uzun zamandır bu mutlu günlere hazırlanan gelin adaylarını ağırladıklarını söyleyebiliriz. Tecrübelerimizle birlikte sizlerin en iyi hizmeti almanız için çalışacağız.

Gelinliğinizin teslimatını 4 hafta içinde gerçekleştiriyoruz. Birlikte planladığımız teslim tarihini hiçbir şekilde geçirmeyeceğimizi, bu konuda oldukça hassas ve dikkatli olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Verdiğimiz sözü tutacağımızdan ve herhangi bir aksaklık yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve en özel anlarınızda bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.