Onure Gelinlik

E-posta Gönder

 • Merkez, Sivas.

Onure Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Onure Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Onure Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Onure Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Kuşak

Onure Gelinlik Hakkında

Değerli gününüzde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz birbirinden güzel gelinlik modellerimizle Sivas’ta hizmet veriyoruz. İsteklerinize önem veriyor, tekrarının imkânsız olduğu dakikalarda içinize sinen bir görünüme sahip olmanızı sağlıyoruz.

Hazırlık sürenin en heyecanlı zamanlarını kapsayan gelinlik seçiminin titizlikle yapılması gerekiyor. Bunun farkında olan profesyonel ekibimiz hem vücut yapınıza uygun hem de rüyalarınızı süsleyen gelinliği bulmanız için yol göstericiniz oluyor.

Onore Gelinlik Sivas firması olarak, klasiklerden vazgeçmeyen gelin adaylarımız için kabarık etekli uzun kuyruğu olan modellerimiz en çok tercih edilen tasarımlarımız arasında bulunuyor. Tarihi yerleri düğün mekânı olarak seçen gelin adaylarımızın gözdesi ise düşük omuzlu prenses gelinlik modelleri oluyor.


Gösterişi sevenlerin tercihi uzun kollu ve uzun kuyruklu tasarımlar, straplez, kalp yaka, vintage ve daha fazla tasarımı modaevimizde beğeninize sunuyoruz. Ayrıca gelinliğinizin tamamlayıcı olarak gördüğümüz duvak, kuşak, bolero, eldiven ve gelin buketi gibi ihtiyaçlarınızı mağazamızdan ayrılmadan temin edebilirsiniz.


Gelinlik modellerimizi tasarlarken zımba ve yapıştırıcı kullanmadan dikiyoruz. Özel dikim gelinlik tercih edecekseniz vücut ölçülerinize ve özel isteklerinize en uygun gelinliği tasarlamak için ölçülerinizi alıyoruz. Sonrasında uzman terzilerimiz vücut kalıbınızı doğru bir şekilde çıkarıyor ve bu kalıplar üzerinde 3 prova yaparak gelinliğinizi hazırlıyoruz.

Mağazamızdaki hazır gelinlik modellerimizi tercih edeceksiniz, gelinliğinizi tek provada tam da vücudunuza göre ayarlayabiliyoruz. Eğer özel dikim tercih edeceksiniz düğün tarihinizden birkaç hafta önce seçiminizi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Özel dikim gelinliklerimiz için prova sayısı isteklerinize göre 3 veya 4’e çıkabiliyor ve teslim süresi hazır modellere göre daha uzun olabiliyor.

Onore Gelinlik hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.