Beyaz İnci Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Merkez, Sivas

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze

Önerilen Firmalar

Miss Crn Sposa Gelinlik ve Moda Evi
15

Merkez

Miss Crn Sposa Gelinlik ve Moda Evi

2 hafta
Hazır Model
Mariposa Gelinlik
15

Merkez

Mariposa Gelinlik

3 hafta
Haftasonu Hizmet
Savana Kuaför & Gelinlik
15

Merkez

Savana Kuaför & Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Her kadının hayal ettiği bir gelinlik modeli vardır! Geleneksel bir düğün organize etmek isteyenden modern ve kendine özgü bir tarzla özel konseptler tercih edenlere kadar… Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz benzersiz bir model için tercih ettiğiniz, Beyaz İnci Gelinlik Sivas’ta mutlu gelinlerin adresi! Neden mi? Anlatalım:

Rüyalardaki gibi büyülü bir görüntüye ulaşacağınız modelleri tasarlıyoruz! Aslında bunun için çok çalışıyoruz. Düğününüzden önce görüşmeler düzenliyor, isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. “Taş ve pul tercih eder misiniz?”, “Kabarık bir gelinlik mi, yoksa sade bir elbise mi giymek istersiniz?”, “Düğün mekânınız ve konseptiniz nedir?” gibi pek çok önemli konu var. Hazır modellerde deneyerek bulduğunuz model ve yapılan provalar sonrası bedeninize tam oturan gelinlikle hazırlanıyorsunuz. Ancak özel dikimlerde, aksesuardan kumaşa her detay üzerinde çalışmalar yapılıyor. En önemlisi de modelin bedeninize uygun olması oluyor. Tarzınızı yansıtan, vücut yapınıza uyumlu, şık ve asil bir model seçiyoruz. Kalıbını hazırlıyor, provalarla tam da istediğiniz şekilde stilize ediyoruz.

Üstelik tasarladığımız modellerle dilediğiniz dönemin modasına uygun olabiliyor. Yeni trendleri takip eden ve kendisini sürekli yenileyen ekibimizle çalışmak bu açıdan da aradığınızı bulmanızı sağlayacak. Duvak, eldiven, gelin el çiçeği ve gelinliğinizle kusursuz olacaksınız… Gecenin yıldızı olmaya ve stilinizle ses getirmeye hazır olun. Belki de sizin modeliniz, Sivas gelinlik modaevlerinde daha önce hiç denenmemiş en özel parça olacak!

Hazır modellerimiz ve özel dikimlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için sayfanın üst kısmında yer alan fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ancak her gelinlik askıda farklı, üzerinizde farklıdır. Modeller kişilerle ve beden yapısıyla özdeşleşmelidir. Bu yüzden ön yargılı olmamalı ve tarzınıza uymayacağını düşündüğünüz modelleri bile denemelisiniz! Gelin, birlikte her yıl özel olarak hazırlanan koleksiyonlarımızı inceleyelim ve dilediğiniz gibi bir gelinliğe kavuşmanız için hazırlıklara başlayalım.

Yapmanız gereken yine sayfamızda yer alan Beyaz İnci Gelinlik iletişim formunu doldurmak. Formu doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Nalbantlarbaşı Cad. Çarşıbaşı Mah. Gözde Apt. Altı No: 32 Merkez/ Sivas

Beyaz İnci Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!