Beyaz İnci Gelinlik

E-posta Gönder

Beyaz İnci Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Beyaz İnci Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Beyaz İnci Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Beyaz İnci Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze

Beyaz İnci Gelinlik Hakkında

Her kadının hayal ettiği bir gelinlik modeli vardır! Geleneksel bir düğün organize etmek isteyenden modern ve kendine özgü bir tarzla özel konseptler tercih edenlere kadar… Hayallerinizi gerçekleştireceğiniz benzersiz bir model için tercih ettiğiniz, Beyaz İnci Gelinlik Sivas’ta mutlu gelinlerin adresi! Neden mi? Anlatalım:

Rüyalardaki gibi büyülü bir görüntüye ulaşacağınız modelleri tasarlıyoruz! Aslında bunun için çok çalışıyoruz. Düğününüzden önce görüşmeler düzenliyor, isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. “Taş ve pul tercih eder misiniz?”, “Kabarık bir gelinlik mi, yoksa sade bir elbise mi giymek istersiniz?”, “Düğün mekânınız ve konseptiniz nedir?” gibi pek çok önemli konu var. Hazır modellerde deneyerek bulduğunuz model ve yapılan provalar sonrası bedeninize tam oturan gelinlikle hazırlanıyorsunuz. Ancak özel dikimlerde, aksesuardan kumaşa her detay üzerinde çalışmalar yapılıyor. En önemlisi de modelin bedeninize uygun olması oluyor. Tarzınızı yansıtan, vücut yapınıza uyumlu, şık ve asil bir model seçiyoruz. Kalıbını hazırlıyor, provalarla tam da istediğiniz şekilde stilize ediyoruz.

Üstelik tasarladığımız modellerle dilediğiniz dönemin modasına uygun olabiliyor. Yeni trendleri takip eden ve kendisini sürekli yenileyen ekibimizle çalışmak bu açıdan da aradığınızı bulmanızı sağlayacak. Duvak, eldiven, gelin el çiçeği ve gelinliğinizle kusursuz olacaksınız… Gecenin yıldızı olmaya ve stilinizle ses getirmeye hazır olun. Belki de sizin modeliniz, Sivas gelinlik modaevlerinde daha önce hiç denenmemiş en özel parça olacak!

Hazır modellerimiz ve özel dikimlerimiz hakkında fikir sahibi olmak için sayfanın üst kısmında yer alan fotoğrafları inceleyebilirsiniz. Ancak her gelinlik askıda farklı, üzerinizde farklıdır. Modeller kişilerle ve beden yapısıyla özdeşleşmelidir. Bu yüzden ön yargılı olmamalı ve tarzınıza uymayacağını düşündüğünüz modelleri bile denemelisiniz! Gelin, birlikte her yıl özel olarak hazırlanan koleksiyonlarımızı inceleyelim ve dilediğiniz gibi bir gelinliğe kavuşmanız için hazırlıklara başlayalım.

Yapmanız gereken yine sayfamızda yer alan Beyaz İnci Gelinlik iletişim formunu doldurmak. Formu doldurduktan sonra “Randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Nalbantlarbaşı Cad. Çarşıbaşı Mah. Gözde Apt. Altı No: 32 Merkez/ Sivas

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Beyaz İnci Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.