Ayçil Gelinlik

E-posta Gönder

 • Merkez, Sivas.

Ayçil Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Ayçil Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Ayçil Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık

Ayçil Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka

Ayçil Gelinlik Hakkında

Sivas’ta düğününüzde giyeceğiniz gelinliği en güzel modellerde diken bir modaevi mi arıyorsunuz?

Ayçil Gelinlik’te en beğendiğiniz gelinlik modellerine size özel aksesuar ve süslemeler ekleyerek ortaya sadece sizin için tasarlanmış üzerinize uygun bir gelinlik çıkarıyoruz. Uzun yıllardan beri gelinlik, abiye, nişanlık ve mezuniyetler için özel dikim elbiseler yapan firmamızda sahip olduğumuz tecrübe ile memnuniyetinizi sağlıyoruz. Güler yüzlü ve titiz ekibimiz sayesinde gelinliğiniz için katılacağınız provalarda kendinizi sıcak bir ortamda rahat hissedeceksiniz. Böylece çekinmeden tüm fikirlerinizi dile getirerek istediğiniz modele sahip gelinliğe sahip olabilirsiniz. Yetenekli ekibimiz sayesinde Sivas gelinlik modaevleri içinde itibarlı bir konuma geldik.

Gelinliğinizi belirlerken seçeceğiniz modeli size en uygun şekilde hazırlayabilmemiz için tüm isteklerinizi öğrenmemiz gerekiyor. Bu nedenle sizi yakından tanımak ve sohbet emek için bir kahveye bekliyoruz. Yaz aylarında düğünlerin birbirine yakın tarihlerde yapılmasından dolayı yoğun bir takvime sahip oluyoruz. Bu takvimde size de yer ayırabilmemiz adına düğününüzden en az 4 hafta önce bizimle iletişime geçerek randevu alabilirsiniz. Randevunuzu aldıktan sonra katılacağınız ücretsiz provalarda gelinliğinizi deneyerek içinize sinmeyen noktaları bize iletebilirsiniz. Bu detayları değiştirerek vücut ölçülerinize uygun ve modern gelinliğinizi dikiyoruz. Çeşitli aksesuarlar ile görsel bütünlüğü sağlayabileceğimiz gelinliğinizde dantel detaylar ile hoş bir hava yaratabiliriz. Gelinliğinizi hazırladıktan sonra çiçeğiniz ve ayakkabınızı da seçerek konuklarınızın karşısına en göz alıcı şekilde çıkmanızı sağlıyoruz.

Hayatınızın en mutlu gününde gerçekleştireceğiniz düğününüzde en güzel görünüme sahip olmak için Ayçil Gelinlik Sivas’ı tercih ediyorsanız Sivas gelinlik fiyatları arasında en uygun olanlara ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Randevu al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.