By İlkay Bayhan

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bodrum, Muğla

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2.000-3.000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Daha çok bohem, Gypsy sahil tarzı, Helen, Prenses Model, Modern Stiller.

Önerilen Firmalar

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
453 10 10

Fethiye

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

Tufanlar Giyim kurulduğu 1952 yılından beri tekstil ve kuyum sektöründe gü...

Ayhan Aksu Modaevi
14

Bodrum

Ayhan Aksu Modaevi

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüz için kusursuz görü...

Kulis Modaevi
5

Bodrum

Kulis Modaevi

Kulis Moda ve TasarımKendinizi en iyi yansıtan gelinlik için Kulis Moda Evi...

Hakkında

Biyokimyadan gelinliğe… Biyokimya bölümünde mezun olup bir süre çalıştıktan sonra 6 yıldır bu sektörde kendimi kaybettim denebilir. 2. Mesleğim olduğu için de çok severek yapıyorum. Bana göre yaptığım işin mükemmel olması gerekiyor. Gelin adayı gelinlikte hatayı anlamasa bile eğer ben anlamışsam benim için bitmiştir. Onu tekrar dikerim. Bu yüzden mükemmeliyetçi çizgim siyah-beyaz kadar oldukça keskin. Çıkarttığım ürünün hem beni hem de gelin adayını tatmin etmesi gerekiyor.

Modern tasarımlar üzerine daha çok çalışıyorum. Özellikle marjinal kesimler, marjinal modellerle çalışırken oldukça mutlu oluyorum. Yaratıcılığımı sınırsızca kullanabildiğim zaman daha çok kendim olduğumu hissediyorum. Eğer tarz gelinlik sevenlerdenseniz doğru yerdesiniz. Gypsy gelinlik gibi farklı modeller söz konusu olduğunda oldukça iyi rekabet ettiğimi düşünüyorum. Marjinal gelinlik deyince akla tabi ki farklı renklerde geliyor. Bu konuda da sınırsız bir fikre sahibim ve her şeye açığım. İşin yaratıcılık kısmı bunu gerektirir zaten.

Abiye ve nişanlık için de sadece özel dikim çalıştığımı belirtmek istiyorum. Kalıp, dikiş, prova ütü… Her süreçte gelinlikle ben ilgileniyorum. İşin mutfağında olduğum için insanlar bana güveniyorlar. Çünkü her nokta da ben yer alıyorum ve böyle olmasını da istiyorum. Mükemmeliyetçi yapım sebebiyle her şeyin kontrolüm altında olmasını istiyorum. Tam da bu sebeplerden dolayı her kumaş her modele asla uymaz. Her kumaşın oturacağı bir model vardır ki bunu da zaten işin içinde olan bir tasarımcı anlayabilir.

Butik bir gelinlikçi olduğum için randevulu çalışmam benim için çok önemli. Bir de üstüne her aşamada ben yer aldığım için oldukça dikkat ediyorum bu konuya. Bir diğer önemli unsurlardan biri tabi ki de memnuniyet. Şu zamana kadar istediğini almadan moda evimden çıkan olmadı. Bu yüzden memnuniyet konusuna oldukça hassas yaklaşıyorum.

Tarz gelinlik modelleri yapmam sebebiyle Bodrum’da “Marjinal Gelinlikçi” olarak tanınan bir marka haline geldim. Eğer siz de yaratıcılıkta sınır tanımayan tarz gelinlik tasarlayan bir tasarımcıyla çalışmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

  • Adres: Adliye cad. Adalet İş Merkezi C blok 17/4 Bodrum/Muğla

By İlkay Bayhan Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.