Ayhan Aksu Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak

Önerilen Firmalar

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye
118 12

Fethiye

Event Sposa Gelinlik Damatlık Abiye

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı o muhteşem düğün gününüz için kusursuz görünmek istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle işini özenle yapan, sizi anlayan bir ekibe ihtiyacınız var. Biz Ayhan Aksu Moda Evi Bodrum’da profesyonel ekibimizle beraber sizi hayallerinizdeki gelinliğe kavuşturmak için bekliyoruz. 2016 yılından beri her ayrıntıyı titizlikle işleyerek, gelinlerin gelinliklerimizi giydikleri anda gözlerinde beliren ışığa şahitlik ediyoruz. Dilerseniz hizmetlerimizden biraz bahsedelim..

Hem özel dikim hem de hazır modellerimizle yeni evleneceklere hizmet sunuyoruz. Dilerseniz birbirimizden güzel modellerimizi kiralama olanağınız da bulunuyor. Gelinliklerimizin yanında abiye modellerimiz de müşterilerimiz tarafından oldukça beğeniliyor. Yüksek kalite ve ulaşılabilir fiyat misyonuyla sizlere kusursuz tasarımlar yapıyoruz.

Modayı yakından takip eden bir ekibe sahibimiz. Muhteşem tasarımlarımızı gördüğünüzde bunu kolaylıkla görebiliyorsunuz. Klasik modellerin yanında, farklı olmayı seven gelinlerimiz için modern tarzda, oldukça farklı tasarımlarda birbirinden şık modellerimiz bulunuyor.Şık ve iddialı görünmeyi seven gelinlerimiz için hayal tül üzerine işlemeli modellerden, daha çok nostaljik ve zarif bir görüntüyü tercih eden gelinlerimiz için vintage dantel modellerine kadar geniş bir yelpazede hizmet sağlıyoruz. Mağazamızda her tarz, her vücut tipi için gelinlik ve abiye modellerimiz bulunuyor. Modellerimiz arasında kararsızlıklık yaşarsanız düğün mekanınıza, vücüt yapınıza ve zevklerinize göre en uygun modeli bulmanız konusunda yardımcı oluyoruz.

Gelinlik ve abiyeleriniz maksimum 3 prova içinde üstünüzde kusursuz duracak şekilde hazırlıyoruz. Teslim süremiz de ortalama 4 hafta sürüyor. Düğün hazırlıklarınız boyunca yaşadığınız tatlı telaşlarınızı ve heyecanınızı anlıyoruz. Bu nedenle zaman konusunda çok titiz ve dikkatli olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Hayallerinizdeki geliği size sunduktan sonra, bütün olarak harika görünmenizi sağlayacak duvak, gelin kesesi, eldiven gibi aksesuarları da mağazamızdan temin edebiliyorsunuz.

Siz de düğününüzde göz kamaştıracağınız, yıllar geçse de her baktığınız kendinize hayran kalacağınız gelinliğe ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Ayhan Aksu Modaevi hakkında daha fazlasını öğrenmek ve fiyat teklifi almak için sayfanın yanında bulunan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ayhan Aksu

  • Adres: Çırkan Mahallesi, Bahçelievler Sokak, No:20 48480 Bodrum, MuğlaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!