Pronovias

Her tarzda ve bedende gelin adaylarına uygun seçenekler sunan, dünyaca ünlü gelinlik markası Pronovias gelinlik modellerine göz atmak ister misin? Haydi hemen başla!

Pronovias Gelinlik Modelleri Nelerdir?

Dünyaca ünlü gelinlik markalarından Pronovias, 1922 yılında Alberto Palatchi Bienveniste tarafından kuruldu. 1964 yılında gelinlerin elbise ve gelin aksesuarlarını bulabilecekleri ilk mağazasını açtı. 1968 yılında ise ilk hazır giyim gelinlik koleksiyonu olan San Patrick markasını yarattı. Günümüzde ise dünyanın birçok ülkesinde mağazaları bulunan bir gelinlik markası olma özelliği taşıyor.

Pronovias, her tarzda ve bedende gelin adaylarına uygun gelinlik seçenekleri sunuyor. Özellikle son dönemde, markanın gelinlik modelleri feminen öğeleri öne çıkaran, sade ve modern tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Son yılların popüler tasarımlarından çıkarılabilir parçalı gelinlikler de markanın koleksiyonları arasında yer buluyor.

Pronovias saten gelinlikler, markanın iddialı ve sade tasarımlarının başında geliyor. Özellikle Pronovias A kesim gelinliklerinde karşımıza çıkan saten kumaş, düz kesim modellerle de kusursuz bir görünüm yaratıyor.

Gösterişli bir düğünde iddialı vücut hatlarınızı öne çıkarmak istiyorsanız Pronovias balık gelinlik modellerini düşünebilirsiniz. Eğer sade bir nikah yapacaksanız, sade ve şık tasarımlara sahip Pronovias nikah elbiseleri tercihiniz olabilir. Nikahta uzun yerine mini veya midi gelinlik giymek istiyorsanız, Pronovias kısa gelinlik modelleri ile de size birçok seçenek sunuyor.

Pronovias Gelinlik Koleksiyonları Hangileri?

İster küçük beden ister büyük beden olun, aradığınız gelinlik Pronovias’ta olabilir. Markanın gelinlik modelleri Atelier Pronovias, Pronovias Separates, Pronovias Plus, Pronovias Petite ve Pronovias Privée adlarıyla 5 ayrı koleksiyonla sunuluyor.

Uzman terzilerin ellerinden çıkan haute couture tasarımlarla dikkat çeken Atelier Pronovias gelinlikleri, sadece romantik ve klasik gelinler için değil tüm gelin adaylarının istediği modeli bulabileceği geniş model seçeneklerine sahip. Koleksiyonda; kabarık etekli modern tasarımlara, bel kısmı sıkıca oturan ve çoğunluğu askısız kesime sahip klasik prenses gelinliklerden balık kesim modellerine birçok alternatif bulabilirsiniz. Ayrıca ışıltılı saten kumaşla hazırlanan uzun kuyruklu, geniş kloş etekli modellerden derin göğüs ve sırt dekolteli cesur gelinliklere kadar birçok model bulunuyor.

Son yılların popüler gelinlik modellerinden iki parça gelinlikler, Pronovias mağazalarında ayrı ayı kombinlenebiliyor. Pronovias Separates koleksiyonu, gelinliğinizi kişiselleştirebilmeniz için farklı parçaları bir araya getirmenize imkan sağlıyor.

Pronovias Petite koleksiyonu ise küçük beden gelinlere hitap ediyor. Minyon gelin adaylarının tercih edebileceği koleksiyonda prenses kesim modellerden balık gelinliklere kadar birçok seçenek bulunuyor.

Pronovias, büyük beden gelinleri de ihmal etmiyor. Pronovias Plus koleksiyonu ile büyük beden gelinlik seçenekleri sunan markada, 46 bedenden 64 bedene kadar gelinlik seçenekleri yer alıyor. Büyük beden gelinlerin sıkça tercih ettiği Pronovias Alcanar gelinlik modeli de koleksiyonun ünlü parçalarından.

Pronovias gelinlik modelleri, her tarz ve kalitede alternatifler sunuyor. Pronovias Privée koleksiyonunda kaliteli kumaşlardan hazırlanan, iddialı tasarımlar yer alıyor.

Birbirinden şık Pronovias gelinlik modellerine göz atmak istersen senin için derlediğimiz Pronovias gelinlik galerilerini ziyaret edebilirsin.

Pronovias Gelin Aksesuarı Seçenekleri Neler?

Markada yalnızca gelinlik modelleri değil, gelinliğin tamamlayıcı öğeleri olan gelin ayakkabısı ve aksesuarı seçenekleri de bulunuyor. Gelinliğinizle uyumlu, rahat ve şık bir ayakkabı arıyorsanız Pronovias gelin ayakkabıları modellerine bakabilirsiniz. Ayrıca duvak modelleri, kemer seçenekleri ve iç etek gibi aksesuarları da markada mevcut. Görünümünüze ışıltı katmak için de Pronovias saç aksesuarları arasından tarzınıza ve gelinliğinize uygun bir seçenek düşünebilirsiniz.

Pronovias Gelinlik Fiyatları Nedir?

Pronovias’ta yalnızca ürün değil fiyat konusunda da farklı alternatifler sunuyor. Gelinlikte kullanılan kumaşın türü ve kalitesi, işçilik, gelinliğin modeli gibi kriterler, Pronovias fiyatlarında belirleyici oluyor.

Pronovias Gelinlik Nereden Alınır?

İspanyol markası Pronovias Türkiye mağazalarında gelinlik modellerini gelin adaylarıyla buluşturuyor. Pronovias Türkiye’de nerede var derseniz, İstanbul ve Ankara’da mağazaları bulunuyor. Pronovias İstanbul mağazaları nerede diye merak ediyorsanız da Suadiye ve İstinye’de yer aldığını hatırlatalım.

Siz de birbirinden şık Pronovias gelinlik modellerini incelemek ve fiyat bilgisi almak istiyorsanız firma ile iletişime geçebilir, randevu alabilirsiniz.

İstanbul ve Ankara ile bu şehirler dışındaki illerde de markanın gelinliklerine Vakko Wedding mağazalarından ulaşabilirsiniz. Vakko Pronovias gelinlik fiyatlarıyla ilgili bilgi almak için firmayla iletişime geçebilirsiniz.