Trendline Gelinlik

E-posta Gönder

Trendline Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Trendline Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Trendline Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Trendline Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Trendline Gelinlik Hakkında

Malatyalı gelinlerimize veya Malatya’ya gelinimiz olmaya gelen hanımefendilere hizmet etmekten dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz gelinlik sektöründe, şimdiye dek çok sayıda gelinimizin hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca elde ettiğimiz tecrübelerin bizim ve iş yapış biçimimiz üzerinde etkisi çok. Her bir deneyimimizin önemi çok büyük ve gelişerek daha iyiye ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Trendline Gelinlik Malatya merkezde, Battalgazi’de bulunuyor. Bu sayede şehrin her bölgesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel dikim gelinlikler de üretebildiğimiz için provalara gelip giderken zorlanmamış olursunuz. Hazır modellerimizden birini tercih edecek olursanız vücut ölçülerine göre gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Gelinliğinizi dilerseniz satın alıp eve götürebilir dilerseniz de kiralayarak düğünden sonra geri getirebilirsiniz.

Gelinlik işi için trendleri takip etmek ve günümüzün çok fazla değişkenlik gösteren estetik anlayışını bilmek gerekir. Zira demode kaldığınız ve yenilikleri kaçırdığınız müddetçe farklılaşamaz ve gelinlerin isteklerini karşılayamazsınız. Biz de bunun bilincindeyiz ve gerek yurtiçi gerek ise yurt dışındaki modaya dair olup bitenlerin sıkı takipçisiyiz.

Gelinlikler haricinde nişanlıklar, abiyeler de bulabileceğiniz dükkanımızda dilediğiniz renkte ve modelde elbiseyi bulabilir veya diktirebilirsiniz. Kına geceleri için de özel olarak gösterişli ve ihtişamlı kaftanlara sahip olduğumuzu ekleyelim. Hem gelinlik hem de kaftanınızı tek bir yerden temin etmenizin siz hem çok büyük zaman kazandıracağını hem de bütçenize katkı sağlayacağını bilmelisiniz.

Eğer düğününüzün en önemli detaylarından birini, yani gelinliğinizi emin ellere emanet etmek istiyorsanız Trendline Gelinlik ailesi olarak size yardımcı olmak isteriz. İster özel dikim isterseniz de hazır modellerimi gelip bizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Randevu almak ve daha fazla detay bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime erkenden iletişime geçmenizde fayda var. Sayfa üzerindeki formu doldurarak randevu alabilir ve bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fuzuli Caddesi, Kutan Apartmanı altı, No:72 Battalgazi / Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Trendline Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.