Trendline Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL'den az
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi, Kuşak

Hakkında

Malatyalı gelinlerimize veya Malatya’ya gelinimiz olmaya gelen hanımefendilere hizmet etmekten dolayı mutluluk ve gurur duyuyoruz. Uzun yıllardır içerisinde bulunduğumuz gelinlik sektöründe, şimdiye dek çok sayıda gelinimizin hayallerini gerçeğe dönüştürdük. Faaliyet gösterdiğimiz süre boyunca elde ettiğimiz tecrübelerin bizim ve iş yapış biçimimiz üzerinde etkisi çok. Her bir deneyimimizin önemi çok büyük ve gelişerek daha iyiye ulaşmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Trendline Gelinlik Malatya merkezde, Battalgazi’de bulunuyor. Bu sayede şehrin her bölgesinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Özel dikim gelinlikler de üretebildiğimiz için provalara gelip giderken zorlanmamış olursunuz. Hazır modellerimizden birini tercih edecek olursanız vücut ölçülerine göre gerekli ayarlamaları yapıyoruz. Gelinliğinizi dilerseniz satın alıp eve götürebilir dilerseniz de kiralayarak düğünden sonra geri getirebilirsiniz.

Gelinlik işi için trendleri takip etmek ve günümüzün çok fazla değişkenlik gösteren estetik anlayışını bilmek gerekir. Zira demode kaldığınız ve yenilikleri kaçırdığınız müddetçe farklılaşamaz ve gelinlerin isteklerini karşılayamazsınız. Biz de bunun bilincindeyiz ve gerek yurtiçi gerek ise yurt dışındaki modaya dair olup bitenlerin sıkı takipçisiyiz.

Gelinlikler haricinde nişanlıklar, abiyeler de bulabileceğiniz dükkanımızda dilediğiniz renkte ve modelde elbiseyi bulabilir veya diktirebilirsiniz. Kına geceleri için de özel olarak gösterişli ve ihtişamlı kaftanlara sahip olduğumuzu ekleyelim. Hem gelinlik hem de kaftanınızı tek bir yerden temin etmenizin siz hem çok büyük zaman kazandıracağını hem de bütçenize katkı sağlayacağını bilmelisiniz.

Eğer düğününüzün en önemli detaylarından birini, yani gelinliğinizi emin ellere emanet etmek istiyorsanız Trendline Gelinlik ailesi olarak size yardımcı olmak isteriz. İster özel dikim isterseniz de hazır modellerimi gelip bizi ziyaret ederek görebilirsiniz. Randevu almak ve daha fazla detay bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime erkenden iletişime geçmenizde fayda var. Sayfa üzerindeki formu doldurarak randevu alabilir ve bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

İsmail Beyhan

  • Adres: Fuzuli Caddesi, Kutan Apartmanı altı, No:72 Battalgazi / Malatya

Trendline Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!