Setri Osmanlı Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Battalgazi, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka

Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe adım atarken nasıl görüneceğinizi hayal ettiniz mi? Dilerseniz, Setri Osmanlı Gelinlik’te dilediğiniz gibi görüneceğiniz gelinliğinizi tasarlayabiliriz! Üstelik düşlediğiniz şıklığa ulaşacağınız benzersiz bir gelinlik içinde zarafetinizle fark yaratacaksınız…

Malatya’da gelinlik deyince ilk akla gelen modaevleri arasında yer almamızı sağlayan hizmetler nelerdir? Gelin anlatalım:

Öncelikle; güzelliğinizi ortaya çıkarak modelleri seçmeniz için detaylı bir görüşme düzenliyoruz. Bu sırada gelinlik için ayırdığınız bütçeyi, dilediğiniz modeli ve düğün mekânınızın konseptini öğreniyoruz. Sizi dinledikçe tarzınız hakkında fikir sahibi de oluyor, vücut ölçülerinize uygun modelleri belirliyoruz. Profesyonel bakış açımızı katarak küçük yönlendirmeler yapıyoruz. Size en çok yakışacak modeli askıda belirlemek mümkün değildir! Bu yüzden denemenizi de isteyeceğiz… Evet, birlikte yorulacağız! Beğenmeyecek veya yeterince iyi olduğundan emin olamayacağız. Ta ki aradığım bu diyene kadar birlikte çalışacağız! Elbette beğendiğiniz model üzerinde değişiklik veya vücudunuza göre olması için rötuşlar da yapmamız gerekebilir. 1 ila 3 adet prova ile en güzel görünümünüze kavuşmanızı sağlıyoruz.

Ayrıca tüm süreçlerde; ikinci el, kiralama, satın alma veya tasarım bir gelinlik tercih etme şansını sunuyoruz! Böylelikle çiftlerimize farklı alternatifler sunarak hayallerini gerçekleştirirken avantajlı fiyatlarımızdan yararlanma şansı da veriyoruz. Dilediğiniz, gelinlik modelleri arasında seçiminizi yaptıktan sonra aksesuarlarınız konusunda da yardımcınız oluyoruz. Duvak, tesettür, bolero, eldiven ve benzeri pek çok ürünü temin edebiliyoruz.

Diğer Malatya gelinlik modaevlerinden farklı olarak da saç ve makyaj hizmeti sunuyoruz. Düğün günü gelip çattığında gelinliğinizi burada giydikten sonra profesyonel ekimiz sayesinde porselen makyaj ve tasarım bir saç modeline sahip olabilirsiniz. Bütün hazırlıklarınızı burada yaparak ekibimizle keyifli vakit geçirecek ve düğün hazırlıklarınızı tek bir çatı altında toplayan modaevimizden gecenin yıldızı olarak ayrılacaksınız!

Tercihiniz Setri Osmanlı Gelinlik ekibi ise siz de iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstiklal Mah. Fuzuli Cad. SGK Yanı Battalgazi/ Malatya

Setri Osmanlı Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!