Setr-i Nur Malatya

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl


Özellik

  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Kuşak, Bolero, Gelin buketi, Duvak, Gelin kesesi, Eldiven

Hakkında

20 yılı aşan bir tecrübe ile 2018 yılından beri Setri Nur Gelinlik Malatya bayiliğini yapıyoruz. İşimizi severek ve güler yüzlülük ile yaparak gelinlerimizin hayalini gerçeğe dönüştürmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Setr-i Nur markasının bir bayisi olarak koleksiyon usulü çalışan markamızın modellerini mağazamızda bulunduruyoruz. Hazır modeller ile çalışıyor ve özel dikim yapmıyoruz. Fakat elbiseyi beğenen gelinlerimize vücut ölçülerine uyum göstermesi için gerekli tüm tadilatları yapıyoruz. Bunları yapan terzilerimiz var ve hepsi uzun yıllardır bu işi yaptıkları için oldukça deneyimliler. Onlara sonuna kadar güvenip gelinliğinizi emanet edebilirsiniz. İşlemlerimizi kısa süre içerisinde yaparak çiftlerimize teslim edebiliyoruz. Gelinlik teslimatımız eğer elbiseyi tam üzerinize göre alırsanız çok daha hızlı oluyor. Deneyip üzerinizde görünüşü beğendiğiniz gelinliği hemen satın alıp o an yanınızda götürebilirsiniz. Böylesine önemli bir günün en özel hatırasını saklamak isteyen gelinlerimiz genellikle satın almayı tercih ediyorlar.

Gelinlik haricinde aynı zamanda diğer özel günleriniz için de kıyafetlerinizi bizden temin edebilirsiniz. Çok farklı renk ve seçeneklerde nişanlıklarımız var. Kına geceleri için ise son modaya uygun gösterişli kaftanlarımız ve bindallılarımız mevcut. Eğer birden fazla özel gün organizasyonunuz için elbisenizi bizden almayı tercih ederseniz indirimlerimizden yararlanma şansınız da olacaktır.

Düğüne tamamen hazır bir şekilde sizi törene veya fotoğraf çekiminize uğurlayabiliriz. Nasıl mı? Gelinliğinizi giydirip sizi kuaför salonumuza alarak gelin saçı ve makyajınızı yaparak. Evet yanlış duymadınız, gelinlerimiz için her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşündüğümüz için bunu da sağlıyoruz. Üstelik alanında uzman kuaförlerimiz hem saç hem de tesettür gelin başı yapabiliyorlar.

Hayallerinizdeki geline dönüşmek için yapmanız gereken tek şey Setri Nur Malatya iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmanız. Hemen sağdaki formu doldurarak bunu kolayca yapabilirsiniz.

İletişim

Suna Yurtalan

  • Adres: Saray Mahallesi, Fuzuli Caddesi, No:24/B Battalgazi / Malatya

Setr-i Nur Malatya Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!