Mossarıcı Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Yeşilyurt, Malatya

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Yelpaze

Hakkında

Malatya’daki seçkin gelinlik firmaları arasında yer alan Mossarıcı Gelinlik özel günlerinizde istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlıyor.
Peki, Mossarıcı Gelinlik olarak size neler sunuyoruz?

Öncelikle, firmamızda çalışan her bireyin tecrübeli, profesyonel ve güler yüzlü olduğunu belirtmek istiyoruz. Her kadının hayallerini süsleyen bir gelinlik olduğunu biliyor ve ona sahip olması için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Üstelik sadece gelinlik değil saç ve makyaj hizmeti de veriyoruz. Düğününüzde sahip olacağınız görünümü baştan aşağı sağlıyor ve bunu sizin istekleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Özel günlerinize hazırlanmanız için sizin yanınızda olduğumuzu ve heyecanınıza ortak olduğumuzu bilmenizi isteriz. Firmamız düğün sektöründe belirli bir yer edinmiş olup evlenecek her çifte hitap ediyoruz. Uygun fiyat garantisi de sunuyoruz. Gelinlik seçiminizde önerilerimizi sunmaktan mutluluk duyarız. Ten renginiz, vücut tipiniz ve evleneceğiniz mekâna göre gelinlik seçiminizde yardımcı oluyoruz. Evliliğinizin gerçekleşeceği tarihin hangi mevsimde olacağına göre de fikirlerimizi söylüyoruz. Salon ya da kır düğününe göre gelinlik modellerimizden size uygun olanı denemeniz için tavsiye ediyoruz. Gelinlik modellerimizi sergilediğimiz mekânda geniş bir giyinme alanı bulunuyor. Rahat bir şekilde istediğiniz modeli deneyebilir, bedeninize uygun olanı bulabilirsiniz. Saç ve makyaj için de önerilerimizi sunarak özel gününüze hazır olmanızı sağlıyoruz. Gelinliğinize uygun duvak ya da saç aksesuarı seçmenize destek oluyoruz. Kır düğünü için dağınık görünümlü saç modeli ve sarkık aksesuarlar ile harika bir görünüm elde edebiliriz. Kişiye özel tasarım imkânımız da bulunuyor.

Hayalinizdeki gelinliğe sahip olmak için bize nasıl ulaşabilirsiniz?

Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Malatya Mossarıcı Gelinlik iletişimini kolayca sağlayabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahatlıkla bize iletebilirsiniz.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Fuzuli Cad. No:43/B Malatya/ Yeşilyurt

Mossarıcı Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!