Kuğu Gelinlik ve Kuaför

E-posta Gönder

Kuğu Gelinlik ve Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Kuğu Gelinlik ve Kuaför Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

Kuğu Gelinlik ve Kuaför Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Kuğu Gelinlik ve Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Taç/Toka

Kuğu Gelinlik ve Kuaför Hakkında

15 yıllık bir tecrübe sonrasında hayallerimizi gerçekleştirerek açtığımız atölyemizde gelinlerimizi ağırlıyoruz. Kuğu Gelinlik ve Kuaför adı ile 2018 yılında Malatya Gelinlik firmaları arasında yer alarak faaliyet göstermeye başladık. Özel gün terziliği alanında geniş bir tecrübe ile bilgi birikimine sahibiz. Yenilikçi bakış açımız sayesinde kendimizi sürekli geliştiriyor ve hizmetlerimizi günümüzün gereklilikleri çerçevesinde güncelliyoruz.

İşimizin moda ile birebir ilgili olduğunu iyi biliyoruz ve gerek dünyada gerek ise Türkiye’de değişen trendleri takip ediyoruz. Bunu yapmamızın asıl sebebi de gelinlerimizin her isteklerine en iyi şekilde karşılık vermek istememizden ileri geliyor. Hiçbirini yapamadığımız bir istekte bulunmaları sebebi ile geri göndermek istemeyiz. Bu sebeple bize günceli yakalamak konusunda güvenebilirsiniz.

Yenilikleri bildiğimiz kadar eskiden moda olmuş ama şimdi yeniden revaçta olan klasikleşmiş modellerde de iddialıyız. Vintage ve retro denilen akımların bilincindeyiz. Gelinlerimizin talep ettiği tarzlarda onlara özel dikim gelinlikler üretebiliyoruz. Vücut tiplerine göre belirli önerilerde bulunuyor ve en çok yakışacak tarzı onlara gösteriyoruz. Çoğu terzi bunu atlar ama bizce gelinin ten rengi de seçimler konusunda önemli bir detaydır. Hepsini göz önünde bulundurduğumuzda ortaya çıkan modelde mutabık olursak da dikmeye başlıyoruz. Genellikle birkaç provada işimizi tamamen hallediyoruz.

Kişiye özel tasarımların yanı sıra hazır modellerimiz de mevcut elbette. Fotoğraflarını kataloglardan göstererek gelinlerimizin beğenisine sunuyoruz. Renk olarak da en çok inci, ekru, ve beyazın en soft tonlarını tercih ediyoruz. Bir konsept şeklinde hazırladığımız için tacını da ona göre ayarlıyoruz.

Aynı zamanda kuaför hizmeti de verdiğimiz için gelinimizi baştan aşağı hazırlayarak düğüne veya fotoğraf çekimine hazır hale getiriyoruz. Eğer bizimle iletişime geçmek ve Kuğu Gelinlik modelleri fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz sayfadaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

 • Seher BAŞVERDİ
  İşletme Sahibi

  • O Prenses Sen Olabilirsin •

İletişim

 • Adres:

  Battalgazi / Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kuğu Gelinlik ve Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.