İnovia Sposa

E-posta Gönder

İnovia Sposa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

İnovia Sposa Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

İnovia Sposa Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

İnovia Sposa Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, İç çamaşır, Kuşak, Şapka, Yelpaze

İnovia Sposa Hakkında

Hayallerinizdeki gelinliği size sağlayacak olan modaevi İnnovia Sposa’ya uğramadan gelinlik seçimine karar vermeyin!

Yıllardır pek çok gelinin mutlu gününde üzerinde taşıdığı gelinliği üretiyoruz. Özel dikim ürünlerimizle düşlerinizde olan modelleri sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz. Profesyonel olan modacı ekibimizle birlikte farklı tarz ve içerikte gelinlikler ortaya çıkartıyoruz.

Gelinlerimizi önce mağazamızda ağırlıyoruz. Hayallerinde olan gelinlik modelleri hakkında konuşuyoruz. Daha önce başka yerde görmüş olduğunuz bir model varsa bize gösterebiliyorsunuz biz de size dikimi için yardımcı oluyoruz. Eğer düşüncelerinizde bir gelinlik yoksa da elimizde hazır bulunan seçeneklerden ya da daha önce yapmış olduğumuz çalışmalardan yardımcı oluyoruz. Ufak tadilatlar gerekirse de düzenlemeleri yaparak sizin için tüm eksikleri gideriyoruz. Vücut hatlarınızın ölçülerini alarak kalıp çıkartıyoruz. Böylelikle gelinliğin üzerinde bol ya da dar durmasını önlüyoruz. Üzerinize tam uyan bir modelin göze çok daha güzel göründüğünü fark edeceğine eminiz.

Kaliteli kumaşlar ve tüller kullandığımız gelinliklerde yıpranma durumunun ya da basit görünümün önüne geçiyoruz. Zevkinize uygun olarak saten, tamamı taş veya incilerle süslü ya da dantel detaylı gelinlik modellerinden isteğiniz olanı tercih edebilirsiniz. Her model ve her kumaşta gelinlik tasarımı, dikimi ve satışı yapıyoruz.

Mutlulukla hatırlayacağınız ve herkesin dikkatinin sizin üzerinizde olduğunu düğününüzde akılda kalıcı bir gelinlik tercihinin yanı sıra bunu ustalıkla ortaya koyacak ellere ihtiyacınız olduğunu düşünüyoruz. Her zaman sizin için en iyisini yapacağımızdan şüpheniz olmasın. İçinde kendinizi prensesler gibi hissedeceğiz bir gelinlik belki de şu an mağazamızın içerisinde sizi bekliyor.

İnovia Sposa hakkında daha detaylı bilgiler almak ve fiyat tekliflerini ayrıntılarıyla öğrenip değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan ücretsiz iletişim formunu eksiksiz bir biçimde doldurarak “Randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Mihlitut Cad. (Migros Yanı) No:2 Malatya/ Yeşilyurt

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  İnovia Sposa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.