Hanzade Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Battalgazi, Malatya

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Haftasonu Hizmet
  • Abiye ve Nişanlık
  • Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Gelin buketi, Eldiven

Hakkında

Ne tarz bir gelinlik istediğinize karar verme konusunda kararsızlık yaşıyor ve size yardımcı olacak birilerini mi arıyorsunuz? Tecrübeli ekibimiz ile birlikte Hanzade Gelinlik’te size en uygun gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz!

Uzun zamandan beri planladığınız düğün için genelde en çok düşündüğünüz konulardan bir tanesi hangi modelde gelinlik seçeceğinizi düşünmek oluyor. Bu konuda size yardımcı olmak için neşeli ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekip gelinliğinizi seçme konusunda yaşayacağınız tüm kararsızlık anlarında yanınızda oluyor ve mutlu gününüzde güzelliğinizi en güzel yansıtacağınız gelinliğinizi seçmenize yardımcı oluyor. Gelinliğin gelinler için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu bilen bir firma olarak oldukça titiz çalışıyoruz ve her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesine büyük önem veriyoruz.

Gelinlik denildiği zaman akla ilk olarak beyaz renkte duvağıyla birlikte bir bütün olan bir görüntü geliyor. Ancak klasik gelinlik modellerine sahip olduğumuz gibi yenilikçi modellerde ve farklı renklerde de gelinliklere sahibiz. Bu sayede hayal ettiğiniz gelinlik modelini geniş ürün yelpazemiz içinden rahatça seçebilirsiniz. Hanzade Gelinlik Malatya olarak geniş prova odalarına da sahibiz. Gelinliğinizi üzerinize en uygun hale getirme sürecinde prova odalarımızda mükemmel görünümü yakalama fırsatına sahipsiniz. Gelinliğinizi üzerinize tam olarak uygun seçmeniz oldukça önemli. Bu nedenle vücut ölçülerinizi dikkatle alıyoruz ve tam ölçülerinize uygun kalıplar çıkartarak hazırlıklarımızı bu kalıplar üzerinden yapıyoruz. Ayrıca duvak, gelin buketi, eldiven gibi ihtiyaçlarınızı da Hanzade Gelinlik Malatya Merkez/Malatya’da halledebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde giyeceğiniz gelinliğinizi seçmek için Hanzade Gelinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

İletişim

Hanifi Bak

  • Adres: Fuzuli Cad. NO:40/ B

Hanzade Gelinlik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!