Hanzade Gelinlik

E-posta Gönder

Hanzade Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Hanzade Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
2 hafta

Hanzade Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Hanzade Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Hanzade Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Hanzade Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Hanzade Gelinlik gelinlik teslim süresi 2 hafta'dır.


Hanzade Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Hanzade Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Hanzade Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Hanzade Gelinlik, ayakkabı, duvak, eldiven, gelin buketi aksesuarlarını sağlamaktadır.


Hanzade Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Hanzade Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Hanzade Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Hanzade Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Hanzade Gelinlik Hakkında

Ne tarz bir gelinlik istediğinize karar verme konusunda kararsızlık yaşıyor ve size yardımcı olacak birilerini mi arıyorsunuz? Tecrübeli ekibimiz ile birlikte Hanzade Gelinlik’te size en uygun gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz!

Uzun zamandan beri planladığınız düğün için genelde en çok düşündüğünüz konulardan bir tanesi hangi modelde gelinlik seçeceğinizi düşünmek oluyor. Bu konuda size yardımcı olmak için neşeli ve profesyonel bir ekibe sahibiz. Bu ekip gelinliğinizi seçme konusunda yaşayacağınız tüm kararsızlık anlarında yanınızda oluyor ve mutlu gününüzde güzelliğinizi en güzel yansıtacağınız gelinliğinizi seçmenize yardımcı oluyor. Gelinliğin gelinler için ne kadar büyük bir anlama sahip olduğunu bilen bir firma olarak oldukça titiz çalışıyoruz ve her şeyin istediğiniz gibi gerçekleşmesine büyük önem veriyoruz.

Gelinlik denildiği zaman akla ilk olarak beyaz renkte duvağıyla birlikte bir bütün olan bir görüntü geliyor. Ancak klasik gelinlik modellerine sahip olduğumuz gibi yenilikçi modellerde ve farklı renklerde de gelinliklere sahibiz. Bu sayede hayal ettiğiniz gelinlik modelini geniş ürün yelpazemiz içinden rahatça seçebilirsiniz. Hanzade Gelinlik Malatya olarak geniş prova odalarına da sahibiz. Gelinliğinizi üzerinize en uygun hale getirme sürecinde prova odalarımızda mükemmel görünümü yakalama fırsatına sahipsiniz. Gelinliğinizi üzerinize tam olarak uygun seçmeniz oldukça önemli. Bu nedenle vücut ölçülerinizi dikkatle alıyoruz ve tam ölçülerinize uygun kalıplar çıkartarak hazırlıklarımızı bu kalıplar üzerinden yapıyoruz. Ayrıca duvak, gelin buketi, eldiven gibi ihtiyaçlarınızı da Hanzade Gelinlik Malatya Merkez/Malatya’da halledebilirsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde giyeceğiniz gelinliğinizi seçmek için Hanzade Gelinlik’i tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz. Mutluluğunuza ortak olmak için sizden haber bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fuzuli Cad. NO:40/ B

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hanzade Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.