Son Dakika Gelinleri

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:32 dakika

05.08.2020

Vaktiniz kısıtlıyken de kendinize harika bir gelinlik ve aksesuar kombinasyonu yapmanız mümkün. Nasıl mı? Tabii ki akıllı seçimler yaparak! Belki her şey çok hızlı gelişti, belki de yoğun iş temposundan ya da yurt dışında yaşadığınızdan dolayı düğün hazırlıklarına ayıracak çok vaktiniz olmadı. Bütün bunlar göz alıcı bir gelin olmanıza engel değil! Kısıtlı olan sürenizde en önemli noktalara odaklanarak ve pratik davranarak siz de büyüleyici bir gelin siluetine kavuşabilirsiniz.

Stilinizi Koruyun

Stil sahibi bir gelin olduğunuzu biliyoruz ve stilinizi gelinliğinizde de görmek istiyoruz. O gelinlik çok kısa bir sürede seçilip alınmış olsa bile! Hayalinizdeki gelinliği aramak, provalara gitmek, sayısız dergi ve internet sayfası incelemek için vaktiniz olmayabilir. Problem değil! Sadece en çok kullanılan gelinlik modellerine şöyle bir göz gezdirin ve kendi stilinizi gelinliğinizin içindeyken de koruyun. Bunun için yapmanız gereken tek şey cesur bir adım atmak. Gidin ve üzerinizde iyi duran, aklınıza yatan ilk gelinliği satın alın. Sade ama mutlaka bir yönüyle öne çıkan bir gelinlik olmasına da mutlaka dikkat edin.

Terzinize Başvurun

Sonra güvendiğiniz bir terziden gelinliğinize sizin stilinizi yansıtan ve en çok kullanılan gelinlik süslemelerini uygulamasını isteyin. Örneğin; swarovski krisatallerle gelinliğinizi gösterişli bir hale getirebilir, renkli kurdeleden (kırmızı ya da yaprak yeşili) bir kemerle fark yaratabilir ya da küçük kumaş çiçeklerle romantik bir gelinlik elde edebilirsiniz. Bu süslemelere uygun olarak seçeceğiniz havalı bir bijuteri küpe ve yüksek topuklu ayakkabılar sayesinde kendi gelinlik stilinizi kendiniz yaratabilirsiniz. Bakınız aşağıdaki kombinasyon...

son dakika gelinleri

Bütüne Bakın

Gelin olarak görüntünüzü bütün bir silüet olarak tasarlayın. Çünkü size bakan gözler kıyafetinizi, takılarınızı, saçınızı, çanta ve ayakkabınızı bir bütün olarak algılayacaklar. Bu yüzden görüntünüzü tamamlayan parçaları belli bir ahenk yaratacak şekilde seçin. Bunu yaparken biraz uyum, biraz kontrast kuralını kullanabilirsiniz. Kolyenizle taşlı ayakkabılarınızı uyumlu kılarken, gelinlik kumaşınızıdaki mat satenle eteklikle pullu büst kısmı arasında kontrast yaratabilirsiniz. İşte size uyum ve uyumsuzluğun yarattığı gözalıcı bir gelin görüntüsü!

Gelinlik İndirimleri

Emine Meral Moda Evi
%25 Indirim
51 42
Emine Meral Moda Evi

Seçili Ürünlerimiz 15.000₺'den Başlayan Fiyatlarla!

As Brides
%53 Indirim
298 7 12
As Brides

Mart Sonuna Kadar Yapılacak Anlaşmalara Özel Yıl Sonu %53 İndirimle Sizleri Bekliyor !

son dakika gelinleri

Uçuş Serbest

Eğer hazırlıklarınızı kısıtlı zamanda ya da uzaktan yapıyorsanız, alışılmış kalıpların birazcık dışına çıkmanız kimseyi rahatsız etmez! Bu durumu fırsat bilip hayal gücünüzle işbirliği içinde harikalar yaratın! Haydi durmayın, alın o çılgın mini gelinliği, o vintage küpeleri. Yakada bir broş, duvağınızla uyumlu parlak saten bir çift çorap, boncuklarla işlenmiş bir gelin çantası... Birbirlerini tamamladığı sürece uçmak serbest! Düğün.com’un cesur, zevkli ve gösterişli gelinlerinin arasına hoş geldiniz!

son dakika gelinleri

Düğün.com Arkanızda

Bu dönemde en büyük destekçiniz Düğün.com! Düğün hazırlıklarınızla ilgili her cesur hareketin en büyük destekçisi biziz! İhtiyacınız olacak firmalar, uzman görüşleri, galeriler ve daha pek çok güzellik kendinden emin Düğün.com Gelinleri’ni bekliyor. Haydi durmayın, tıklayın!

Gelinlik Firmaları

Tarzına ve bütçene uygun en iyi gelinlik firmaları Düğün.com’da!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Gelinlik firmalarını incele

Sıradaki Makaleler

Gelinlikçi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

BY

berna yavuzsoy

Düğün Tarihi: 18.10.2014


kesinlikle en büyük destekçimiz düğün.com!