Diva Moda

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

6 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3.000 TL-5.000 TL
  • Teslim Süresi 6 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Günün trendlerine uygun, seçkin, özel tasarım ve stil sahibi koleksiyonlarımızın yanı sıra, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel dikim yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Heramor Moda
11

Meram

Heramor Moda

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık
15

Selçuklu

By Kemal Abiye Gelinlik Nişanlık

Dreamon Gelinlik Konya
10

Selçuklu

Dreamon Gelinlik Konya

Hakkında

39 yıldır faaliyet gösteren Diva Moda Ankara; hayallerinizdeki gelinliği sunmak, tüm davetlilerin hayran dolu bakışlarını üzerinizde toplamak için sizi davet ediyor!

Her yıl yeni gelinlik koleksiyonlarıyla eşsiz modeller sunuyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı tarzımızla da gelin adaylarının tercihi haline geliyoruz. Çok fazla gelinlik modelimiz bulunduğu için her gelinin hayalindeki gelinliğe mağazalarımızda ulaşabileceğine inanıyoruz. Modayı yakından takip eden ekibimiz yurt dışındakiler gelişmeler ışığında ve kendi bakış açılarıyla her kesime hitap eden gelinlik modelleri tasarlıyorlar.

Türkiye’nin birçok yerinde gelinliklerimizi görebilirsiniz. Çünkü gelin adaylarının yüzündeki gülümsemelere ortak olabilmek için birçok ilde; Ankara, Eskişehir, Kayseri, Bolu’da hizmet veriyoruz. Ankara’da ise iki mağazamızda ürünlerimizi sergiliyoruz. Bu sayfada Konyalı gelinler için sağladığımız avantajları göreceksiniz.

Peki, Diva Modaevi gelinlik seçim süreçleri nasıl ilerliyor?

İlk olarak Ankara’da yer alan mağazamıza sizi davet ediyoruz. Keyifli bir sohbet eşliğinde istemiş olduğunuz gelinliğin tarzını, düğün mekânı ve mevsimine göre gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Mağazamızda bulunan hazır gelinliklerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Gelinlik seçiminde hassas olduğumuz diğer bir nokta ise vücut ölçülerine uygun olması. Eğer mağazamızda size uygun olan modeli bulamazsanız ya da vücut ölçüleriniz uymazsa yeniden bir gelinlik dikebiliriz. Dışarıda daha önce gördüğünüz gelinlik modellerini de bize getirebilirsiniz. Kendimize özgü dokunuşlarda ekleyerek dilediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayabiliriz.

Gelinlikler için birçok prova gerçekleştiriyoruz. Çünkü gelin adayının kusursuz bir görünüme kavuşmasını istiyoruz. Kol detayı, yaka açıklığı ya da boyu bu provalar ışığında netleşiyor. İkinci provada ise gelin hanım düğün günü nasıl görüneceğini gözlemleme şansı yakalıyor. Son prova ise kontrol provası oluyor. Artık gelin hanım gelinliğini alıp, o özel günü beklemeye başlıyor.

Sizi prenses gibi hissettirecek, masallardan fırlamışçasına bir görünüm elde etmesini sağlayacak Diva Modaevi gelinlik modellerimizi anlattık. Zaten sizinle yukarıda paylaştığımız görseller karar vermenizde etkili olacaktır. Bizimle iletişime geçmek için ise formu doldurabilirsiniz. Bizden randevu talep etmeyi de unutmayın!

  • Adres: MERKEZYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!