Diva Moda

E-posta Gönder

 • Meram, Konya.

Diva Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  7.500-10.000 TL

Diva Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  6 hafta

Diva Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Hafta sonu hizmet

Diva Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Şapka


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Günün trendlerine uygun, seçkin, özel tasarım ve stil sahibi koleksiyonlarımızın yanı sıra, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel dikim yapıyoruz.

Diva Moda Hakkında

39 yıldır faaliyet gösteren Diva Moda Ankara; hayallerinizdeki gelinliği sunmak, tüm davetlilerin hayran dolu bakışlarını üzerinizde toplamak için sizi davet ediyor!

Her yıl yeni gelinlik koleksiyonlarıyla eşsiz modeller sunuyoruz. Yenilikçi ve yaratıcı tarzımızla da gelin adaylarının tercihi haline geliyoruz. Çok fazla gelinlik modelimiz bulunduğu için her gelinin hayalindeki gelinliğe mağazalarımızda ulaşabileceğine inanıyoruz. Modayı yakından takip eden ekibimiz yurt dışındakiler gelişmeler ışığında ve kendi bakış açılarıyla her kesime hitap eden gelinlik modelleri tasarlıyorlar.

Türkiye’nin birçok yerinde gelinliklerimizi görebilirsiniz. Çünkü gelin adaylarının yüzündeki gülümsemelere ortak olabilmek için birçok ilde; Ankara, Eskişehir, Kayseri, Bolu’da hizmet veriyoruz. Ankara’da ise iki mağazamızda ürünlerimizi sergiliyoruz. Bu sayfada Konyalı gelinler için sağladığımız avantajları göreceksiniz.

Peki, Diva Modaevi gelinlik seçim süreçleri nasıl ilerliyor?

İlk olarak Ankara’da yer alan mağazamıza sizi davet ediyoruz. Keyifli bir sohbet eşliğinde istemiş olduğunuz gelinliğin tarzını, düğün mekânı ve mevsimine göre gelinlik önerilerinde bulunuyoruz. Mağazamızda bulunan hazır gelinliklerimizden dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Gelinlik seçiminde hassas olduğumuz diğer bir nokta ise vücut ölçülerine uygun olması. Eğer mağazamızda size uygun olan modeli bulamazsanız ya da vücut ölçüleriniz uymazsa yeniden bir gelinlik dikebiliriz. Dışarıda daha önce gördüğünüz gelinlik modellerini de bize getirebilirsiniz. Kendimize özgü dokunuşlarda ekleyerek dilediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlayabiliriz.

Gelinlikler için birçok prova gerçekleştiriyoruz. Çünkü gelin adayının kusursuz bir görünüme kavuşmasını istiyoruz. Kol detayı, yaka açıklığı ya da boyu bu provalar ışığında netleşiyor. İkinci provada ise gelin hanım düğün günü nasıl görüneceğini gözlemleme şansı yakalıyor. Son prova ise kontrol provası oluyor. Artık gelin hanım gelinliğini alıp, o özel günü beklemeye başlıyor.

Sizi prenses gibi hissettirecek, masallardan fırlamışçasına bir görünüm elde etmesini sağlayacak Diva Modaevi gelinlik modellerimizi anlattık. Zaten sizinle yukarıda paylaştığımız görseller karar vermenizde etkili olacaktır. Bizimle iletişime geçmek için ise formu doldurabilirsiniz. Bizden randevu talep etmeyi de unutmayın!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.