Gelinlik İstanbul

Madam Zen Butik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Madam Zen Butik Hakkında

Yaşamınızın en özel günleri arasında yer alan düğün gününüz için harika bir gelinlik seçmek istiyorsanız işini özveriyle yapan Madam Zen Butik içerisinde doğru gelinliği bulmanızı sağlamak amacıyla sizinle tanışmayı bekliyoruz.

İster özel dikim isterseniz hazır model gelinlik ve abiyelerimiz içerisinden zevkinize uygun ve tamamen size hitap eden kaliteli bir hizmet alabilirsiniz. Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimiz içerisinde her zaman özgün tasarımlar yapıyor ve şıklığımızla göz kamaştırıyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla önceliği her zaman sizin isteklerinize veriyoruz.

Düğününüz için gelinlik bakmaya mağazamıza geldiğinizde sizi güler yüzlü bir şekilde karşılıyoruz. Kendimizi, yaptığımız işleri tanıtarak ilk tanışmamızı gerçekleştiriyoruz. Sizin bizden beklentilerinizi, sevdiğiniz gelinlik modellerini ve hayalini kurduğunuz gelin görünümünü uzun uzun konuşuyoruz. Düğün konseptinizi ve eğlencenizin yapılacağı mekanı göz önünde bulundurarak size uygun en güzel modellerimizi beğeninize sunuyoruz. Hazır modellerimiz içerisinde zevkinize hitap eden varsa üzerinizde denemenizi istiyoruz. Tadilat gerekiyorsa yapıyoruz. Eğer hazır model değil de aklınızda bir gelinlik varsa onu kağıt üzerinde oluşturarak özel dikim gelinliğinizin hazırlıklarına başlıyoruz. Vücut ölçülerinizi alarak kalıbınıza uygun gelinliği yaklaşık 1 ile 3 prova içerisinde dikiyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak harika gelin görünümünüzü tamamlıyoruz.

Gelinlik modellerimize ek olarak abiye ve nişanlık ürünlerimiz de modaevimiz içerisinde bulunuyor. Kaliteli kumaşlarla renkli ve birbirinden farklı hizmet içerikleriyle karşınıza çıkıyoruz. Uzun kollar, tesettür modeller, balon kollar, dantel işlemeler, el emeği işlemeler ve çiçek desenli motiflerle birbirinden güzel gelinlikler tasarlıyoruz.

Siz de İstanbul gelinlik mağazaları içerisinde yer alan Madam Zen Butik’in şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Tantavi Mahallesi Sütçü İmam Cad.No : 84/A Kat : 1 (Patek Pastanesi üstü)Ümraniye, Istanbul, Turkey

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.