Setr-i Nur Moda Tasarım

23

E-posta Gönder

0850 532 9403

2 yorum

Gelinlik

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

İskenderun, Hatay

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

Prenses Kesim Gelinlikler

Prenses Kesim Gelinlikler

7 model

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

13 model

Tesettür Gelinlikler

Tesettür Gelinlikler

21 model

Hakim Yaka Gelinlikler

Hakim Yaka Gelinlikler

21 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

23 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Yelpaze

Hakkında

Her gelin düğününde göz alıcı görünmek ister. Hayatınızda bir daha tekrarı olmayacak en özel anlardan biri de düğününüz. Şahane bir gelin olmak için ise tek ihtiyacınız olan Setr-i Nur Moda Tasarım ile çalışmak!

Alanında uzman, profesyonel bir ekiple birlikte hizmet veriyoruz. Hatay gelinlik modaevleri arasında yer alıyor, tarzınızı en iyi yansıtan modellere ulaşmanızı sağlıyoruz. İster hazır isterseniz de özel dikim gelinliklerimizle muhteşem bir gelin olabilirsiniz.

Hizmet sunarken esas önceliğimiz daima sizi memnun etmek. Bunun için de doğru gelinliği bulmak için mağazamıza geldiğiniz ilk anda provalarınızın bittiği son ana kadar sizinle yakından ilgileniyoruz. Samimi bir ortamda sizi ağırlıyor, isteklerinize önem veriyoruz. Nasıl bir gelin olmak istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Hazır modellerimizden tarzınıza en uygun olanları beğeninize sunuyoruz. İstediklerinizi deneyebiliyorsunuz. Eğer içinize sinen bir model olursa ve tadilat gerekirse kısa sürede gerekeni yapıyoruz. Özel dikim bir hizmet almak isterseniz yine aynı samimiyetle yardımcı oluyoruz.

Özel dikim hizmetler biraz daha uğraştırıcı olsa da elde ettiğimiz sonuçlar her zaman mükemmel oluyor. Önce istediğiniz modeli görüyoruz. Eğer aklınızda model yoksa sizin vücut tipinize ve düğün konseptinize en çok uyacak modeller hakkında fikir veriyoruz. Tabii ki dönemin moda olan gelinlik modellerini de size gösteriyoruz. Gelinliğinizin tasarımında kullanılacak kumaş türlerinden aksesuarlara kadar tüm detaylarda fikirlerinizi alıyoruz. Provalarla gelinliğinizi tasarlamaya başlıyoruz. Değişiklik yapmak istediğiniz detaylar olursa gelinliğinizin provaları esnasında belirtebiliyorsunuz. Kısa sürede modelinizi ve duvağınızı tamamlıyor, sizi mağazamızdan düşlerinize kavuşmuş bir şekilde yolcu ediyoruz.

Siz de hizmetlerimiz, modellerimiz ve fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgiler almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

İletişim

Kemal Kaplan

Emine Gedik

Serap Kaplan

  • Telefon: 0850 532 9403
  • Adres: Çay Mah. 5 Temmuz Cad. Arzu Apt. No:23/B İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım Yol Haritası

Setr-i Nur Moda Tasarım Yorumları


s&h

sevda & hakan

Düğün Tarihi: 15.02.2021

ekibiyle serap hanıma bana gösterdikleri ilgi ve alakadan, düğün günüme kadar her türlü sorularıma sabır gösterip, benim gibi detaycı birine gösterdikleri tahammül takdire şayandır. en mutlu günümü 'en mutlu gün' eden sevgili setrinur hatay ekibine sonsuz teşekkürler..

r&A

rumeysa & Ayhan

Düğün Tarihi: 28.07.2020

İyiki SETRİNUR..İlk adım attığımız günden itibaren gördüğümüz ilgi alaka ve samimiyet mestetti bizleri.. aldığım ürünümdende verilen hizmettende çok memnun kaldık..Tek adres teşekkürler Setrinur....

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!