Asya Sposa

E-posta Gönder

Asya Sposa Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Asya Sposa Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  5 hafta

Asya Sposa Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Asya Sposa Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin kesesi

Asya Sposa Hakkında

En güzel gününüz için muhteşem gelinlik modelleri Asya Sposa Dörtyol’da. Düğün hazırlık sürecinizin en heyecan verici kısmı gelinlik seçimidir. O büyük gün gelip çattığında hayallerinizdeki gibi bir gelinlikle olmak istiyorsanız mağazamızda her tarz ve renk tonlarında gelinlik modellerimiz ve aksesuarlarımızla hizmetinizdeyiz. Hatay’ın Dörtyol ilçesinde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. Her sene değişen trende uygun olarak modellerimizi yeniliyor, güncel modelleri beğeninize sunuyoruz.

Profesyonel bakış açımızla gelinlik modelinizi belirlerken size danışmanlık yapıyor ve en iyiye ulaşabilmeniz için doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Öncelikle uzun bir sohbet esnasında hayallerinizdeki gelinlik modelini diniyoruz. Ardından düğün günü uyum içerisinde görünmeniz açısından düğün mekân özellik ve konseptinizin bilgisini ediniyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinize uygun model seçebilmek de önemsediğimiz detaylar arasında.

Düğün mekân ve konseptinize göre nasıl bir gelinlik modeli tercih etmelisiniz? Balo salonunda ve otelde organizasyon gerçekleştirecekseniz sert kumaş üzerine işlemeli prenses, balık ve A kesim modellerini öneriyoruz. Düğün mekânınız olarak kır bahçesi, açık hava davet alanı ve deniz kenarını tercih etiyseniz şifon kumaştan yapılan doğallığı ve rahatlığı ön planda olan modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Mağazamızda zarafet ve ihtişamıyla göze çarpan nişanlık, abiye ve kaftan modellerine de ulaşabileceksiniz. Farlı işleme, tarz ve renkte her görenin hayran kalacağı modellerine göz gezdirmeden kına ve nişan kıyafetinize karar vermeyin!

Hazır model, kiralama ve özel dikim hizmetlerini size bir arada sunuyoruz. Ayrıca mağazamızda bütünlüğünüzü sağlayacak olan duvak, saç aksesuarı ve taç modellerimiz de bulunuyor. Modelimizi belirledikten sonra ortalama 3 provada her şeyi hazır hâle getiriyoruz.

Asya Sposa Gelinlik olarak sizi muhteşem modellerimizle tanıştırmak için mağazamıza davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Numune Evler Mahallesi, Numune evler mahallesi Hasan ikiz caddesi, 36. sk No : 24, 31600 Dörtyol/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Asya Sposa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.