Asya Sposa

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

5 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Dörtyol, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 5 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Setr-i Nur Moda Tasarım
73 2

İskenderun

Setr-i Nur Moda Tasarım

1 haftadan az
Hazır Model

Hakkında

En güzel gününüz için muhteşem gelinlik modelleri Asya Sposa Dörtyol’da. Düğün hazırlık sürecinizin en heyecan verici kısmı gelinlik seçimidir. O büyük gün gelip çattığında hayallerinizdeki gibi bir gelinlikle olmak istiyorsanız mağazamızda her tarz ve renk tonlarında gelinlik modellerimiz ve aksesuarlarımızla hizmetinizdeyiz. Hatay’ın Dörtyol ilçesinde uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz. Her sene değişen trende uygun olarak modellerimizi yeniliyor, güncel modelleri beğeninize sunuyoruz.

Profesyonel bakış açımızla gelinlik modelinizi belirlerken size danışmanlık yapıyor ve en iyiye ulaşabilmeniz için doğru yönlendirmelerde bulunuyoruz. Öncelikle uzun bir sohbet esnasında hayallerinizdeki gelinlik modelini diniyoruz. Ardından düğün günü uyum içerisinde görünmeniz açısından düğün mekân özellik ve konseptinizin bilgisini ediniyoruz. Gelinlik seçiminde vücut tipinize uygun model seçebilmek de önemsediğimiz detaylar arasında.

Düğün mekân ve konseptinize göre nasıl bir gelinlik modeli tercih etmelisiniz? Balo salonunda ve otelde organizasyon gerçekleştirecekseniz sert kumaş üzerine işlemeli prenses, balık ve A kesim modellerini öneriyoruz. Düğün mekânınız olarak kır bahçesi, açık hava davet alanı ve deniz kenarını tercih etiyseniz şifon kumaştan yapılan doğallığı ve rahatlığı ön planda olan modellerimizi beğeninize sunuyoruz.

Mağazamızda zarafet ve ihtişamıyla göze çarpan nişanlık, abiye ve kaftan modellerine de ulaşabileceksiniz. Farlı işleme, tarz ve renkte her görenin hayran kalacağı modellerine göz gezdirmeden kına ve nişan kıyafetinize karar vermeyin!

Hazır model, kiralama ve özel dikim hizmetlerini size bir arada sunuyoruz. Ayrıca mağazamızda bütünlüğünüzü sağlayacak olan duvak, saç aksesuarı ve taç modellerimiz de bulunuyor. Modelimizi belirledikten sonra ortalama 3 provada her şeyi hazır hâle getiriyoruz.

Asya Sposa Gelinlik olarak sizi muhteşem modellerimizle tanıştırmak için mağazamıza davet ediyoruz. Bizimle iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Randevu al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Numune Evler Mahallesi, Numune evler mahallesi Hasan ikiz caddesi, 36. sk No : 24, 31600 Dörtyol/Hatay

Asya Sposa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!