Alya Moda Evi

E-posta Gönder

Alya Moda Evi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Alya Moda Evi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Alya Moda Evi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Abiye ve nişanlık

Alya Moda Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Duvak, Gelin kesesi

Alya Moda Evi Hakkında

Düğün gününüzde, yakınlarınızın bakışları arasında sevdiğinizle el ele yürürken göz alıcı gözükmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise doğru adreste olduğunuzu söyleyelim. Alya Moda Evi olarak kaliteli hizmeti misafirlerimizle buluşturuyor ve memnuniyetinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bu ilkelerle çalışarak sizlere nasıl bir hizmet sağladığımızı kısaca anlatalım.

Nasıl bir gelinlik istiyorsunuz? Birçok farklı gelinlik modelimiz ile sizlere yardımcı olacağımızdan eminiz. Bugüne kadar birçok gelin adayını buradan mutlulukla uğurlamanın mutluluğu ile çalışıyoruz. Neden bir diğeri siz olmayasınız? Alya Moda Evi olarak hayallerinizi taçlandırmak için hizmetinizdeyiz.

Sadece gelinlik değil abiye ve nişanlık için de doğru adrestesiniz. Bu özel anlarınızda ne giyeceğinizi düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Özel tasarımlarımızı, moda ikonlarının tasarladığı tarzları ve daha birçok modeli Alya Moda Evi’nde bulabileceksiniz.

Bu özel günlerinizde bir mutluluğu da biz yaşatmak istiyoruz. Alya Moda Evi gelinliklerine oldukça uygun fiyatlarla sahip olacaksınız. Dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalar ile oldukça güzel bir gelin olma hayalinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

Bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarımız için sabah 08.30’da kapılarımızı açıyoruz. Akşam 8’e kadar kesintisiz bir hizmet sunuyor ve buradan mutlu bir şekilde ayrılmanız için çalışıyoruz. Tabii ki bunu profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Geldiğiniz andan itibaren isteklerinizi dinleyen, uygulamak için harekete geçen ve güler yüzleriyle de enerjinizi yüksekte tutan ekibimiz sayesinde buradan mutlu ayrılacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Pazar günü kapalı olduğumuzu da dipnot olarak belirtelim.

Hatay’da merkezi bir konumda bulunan Alya Moda Evi Dörtyol’da faaliyet gösteriyor. Birçok toplu taşıma aracını kullanarak gelebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da işletmemize gelebiliyorsunuz. Park konusunda da sıkıntı yaşamayacağınızı belirtelim.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Numune Evler Mahallesi, Kök Sk. 2-14, 31600 Dörtyol/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Alya Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.