Ece Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Çivril, Denizli

İlçe, İl


Özellik

  • Özel Dikim
  • Haftasonu Hizmet
  • Kiralama
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Hakkında

Denizli’de yapacağınız düğünde şıklığınız ve modern görünümünüz ile dikkat çekmek istiyorsanız; Ece Gelinlik Çivril olarak isteklerinize yaratıcı çözümler üretmek için burada olduğumuzu söylemek isteriz. Peki şöyle bir soru ile başlayalım: ‘’Hayatınızın en mutlu gününde nasıl bir gelinlik giymeyi hayal ediyorsunuz?’’ Gelin bu sorunun ve aklınızdaki diğer tüm soruların cevabını birlikte yanıtlayalım.

Modaevimize geldiğinizde hep hayalini kurduğunuz gelinliği kısa bir sürede bulmak için beğendiniz modelleri denemenizi rica ediyoruz. Çünkü gelinliklerimizin askıdaki halinden çok daha güzel ve şık duracağını düşünüyoruz vücudunuzda. Bu nedenle ‘’Bu gelinlik bana yakışmaz!’’ demeden sevdiğiniz tüm tasarımları denemenizi öneriyoruz.

Her geçen gün yenilen kreasyonlarımızda yılın modası haline gelen birbirinden güzel tasarımlar bulunuyor evet ama siz yine de içinize sinen gelinliği bulamazsanız, özel dikim imkânımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Bu karar doğrultusunda işinde uzman ekibimizle çalışmalara başlıyorsunuz. Tamamen kişileştirilmiş gelinliğiniz için farklı kumaş seçeneklerini, pul, boncuk ve işleme detayları kullanmayı çok seviyoruz. Tasarımına karar verdiğiniz gelinliğinizin adeta bir tamamlayıcısı olarak gördüğümüz duvak ve saç aksesuarları seçim aşamasında da size yardımcı oluyor, beraber güzel bir süreç geçiriyoruz. Modaevimizde gelinlik dışında nişanlık, gelin çiçeği ve bindallı modelleri de bulunuyor.

Güler yüzlü, çalışkan ve sizin mutluluğunuz için emek veren bir ekibe sahibiz. Özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getirmeye çalışan bu ekibimizden her türlü desteği göreceğinize emin olabilirsiniz. Şu önemli bilgiyi de sizlerle paylaşmak isteriz; evlilik sezonu dediğimiz yaz aylarında biraz yoğun olabiliyoruz. Bu nedenle gelinliğinizi diktirmeyi düşünüyorsanız bizimle düğününüzden en az 3 hafta önce iletişime geçmeniz gerekiyor.

Denizli gelinlik fiyatlarını merak ediyor hakkımızda daha fazla bilgi almak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Nurcihan Koçyiğit

  • Adres: Çarşı Mah. Uşak Cad. 1 Çivril, DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!