Yaren Gelinlik

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Hazır Model

Özellikler

Ceyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak

Önerilen Firmalar

Meleğim Moda Evi
450 52 12

Seyhan

Meleğim Moda Evi

3 hafta
Özel Dikim
Dilara Sultan Modaevi
111 7

Seyhan

Dilara Sultan Modaevi

2 hafta
Hazır Model
Tuğbam Moda
16 2

Seyhan

Tuğbam Moda

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

İsteğiniz göz kamaştıran bir gelin olmak mı? Henüz rüyalarınızı süsleyen gelinliği tüm aramalarınıza rağmen bulamadıysanız Adana’da bulunan şirin modaevimiz Yaren Gelinlik içerisinde birbirinden güzel tasarımlarımızla hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Profesyonel, yetenekli, müşteri odaklı ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kendinizi rahat ifade edebilmeniz ve ne istediğinizi net şekilde anlatabilmeniz için size samimi bir ortam yaratıyoruz. Modaevimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgileniyor ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Vücut tipinize uygun modellerin neler olabileceğini tecrübelerimiz doğrultusunda sizinle paylaşıyoruz. Bedeninize uygun modelleri karşınıza çıkararak denemenizi istiyoruz.

Düğünden önce sizinle tanışıyoruz. Hoşunuza giden tarzları uzun uzun konuşuyoruz. Eğer hazır model gelinlik tasarımlarımızı tercih edecekseniz modaevimiz içerisinde bolca bulunuyorlar. Beğendiğiniz gelinliğin tadilat gereken kısımları varsa da kolayca hallediyoruz. Özel dikim bir gelinlik isterseniz de vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kağıt üzerine çıkardığımız kalıbınızı, sizinle yaptığımız provalar sonucunda hazırlayarak düğün gününüzden önce size teslim ediyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak eksiksiz ve kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimizde parlak taşlar, düğmeler, el işlemeleri, danteller, gipürler ve organze tüller tercih ediyoruz. Üstelik sadece düğünler için gelinlik tasarımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda kına gecesi için kaftan ve abiye, nişanlık gibi farklı özel günlerinizde giyeceğiniz modellerimizi de beğeninize sunuyoruz. Genellikle prenses model olarak adlandırılan kabarık gelinliklerin bolca bulunduğu modaevimizde zevkinize uygun tasarımları kolayca hazırlıyoruz.

Siz de Adana gelinlik modaevleri içerisinde yer aldığımız ve çok sayıda gelin adayına hizmet vermeyi başardığımız modaevimizin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Randevu ile çalıştığımız için iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

İletişim

Zafer Özdemir

  • Adres: Ulus Mahallesi İbrahim Mete Caddesi Eski Ceza Evi Yolu ÜzeriYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!