Yaren Gelinlik

E-posta Gönder

  • Ceyhan, Adana.

Yaren Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Yaren Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model
Teslim Süresi
3 hafta

Yaren Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Yaren Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Yaren Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Yaren Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Yaren Gelinlik gelinlik teslim süresi 3 hafta'dır.


Yaren Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Yaren Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Yaren Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Yaren Gelinlik, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Yaren Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Yaren Gelinlik pazar günü hizmet vermiyor.


Yaren Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Yaren Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Yaren Gelinlik Hakkında

İsteğiniz göz kamaştıran bir gelin olmak mı? Henüz rüyalarınızı süsleyen gelinliği tüm aramalarınıza rağmen bulamadıysanız Adana’da bulunan şirin modaevimiz Yaren Gelinlik içerisinde birbirinden güzel tasarımlarımızla hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Profesyonel, yetenekli, müşteri odaklı ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kendinizi rahat ifade edebilmeniz ve ne istediğinizi net şekilde anlatabilmeniz için size samimi bir ortam yaratıyoruz. Modaevimizden içeri girdiğiniz andan itibaren sizinle ilgileniyor ve nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Vücut tipinize uygun modellerin neler olabileceğini tecrübelerimiz doğrultusunda sizinle paylaşıyoruz. Bedeninize uygun modelleri karşınıza çıkararak denemenizi istiyoruz.

Düğünden önce sizinle tanışıyoruz. Hoşunuza giden tarzları uzun uzun konuşuyoruz. Eğer hazır model gelinlik tasarımlarımızı tercih edecekseniz modaevimiz içerisinde bolca bulunuyorlar. Beğendiğiniz gelinliğin tadilat gereken kısımları varsa da kolayca hallediyoruz. Özel dikim bir gelinlik isterseniz de vücut ölçülerinizi alıyoruz. Kağıt üzerine çıkardığımız kalıbınızı, sizinle yaptığımız provalar sonucunda hazırlayarak düğün gününüzden önce size teslim ediyoruz. Gelinliğinize uygun duvak tasarımı da yaparak eksiksiz ve kusursuz görünmenizi sağlıyoruz.

Kaliteli kumaşlar kullandığımız modaevimizde parlak taşlar, düğmeler, el işlemeleri, danteller, gipürler ve organze tüller tercih ediyoruz. Üstelik sadece düğünler için gelinlik tasarımı yapmakla kalmıyor aynı zamanda kına gecesi için kaftan ve abiye, nişanlık gibi farklı özel günlerinizde giyeceğiniz modellerimizi de beğeninize sunuyoruz. Genellikle prenses model olarak adlandırılan kabarık gelinliklerin bolca bulunduğu modaevimizde zevkinize uygun tasarımları kolayca hazırlıyoruz.

Siz de Adana gelinlik modaevleri içerisinde yer aldığımız ve çok sayıda gelin adayına hizmet vermeyi başardığımız modaevimizin şanslı gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz. Randevu ile çalıştığımız için iletişim formunu doldurduktan sonra “Ücretsiz randevu al” butonuna tıklamayı unutmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Ulus Mahallesi İbrahim Mete Caddesi Eski Ceza Evi Yolu Üzeri

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.