Tuğbam Moda

2 Yorum

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tuğbam Moda Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.000 TL-3.000 TL

Tuğbam Moda Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

Tuğbam Moda Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Tuğbam Moda Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Tuğbam Moda Hakkında

Göz alıcı bir gelin olmanız Tuğbam Moda Adana’da mümkün. Bize hayalinizi anlatın, sizin için o gelinliği tasarlayalım.

Profesyonel bir ekibiz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle size yardımcı oluyor, önceliği ise daima isteklerinize veriyoruz. Bizim için memnun olmanız ve her şeyin tamamen içinize sinmesi çok önemli. Bunun için de düğünden önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir gelin olmak istediğinizi öğreniyoruz. Modellerimizi beğeninize sunuyor, daha önce yaptığımız özel tasarımlardan da örnekler gösteriyoruz.

Modaevimiz içerisinde her tarz model mevcut. Önce hazır modellerimizi gösteriyoruz. İstediğinizi deneyebilirsiniz. Özel dikim bir isteğiniz varsa daha farklı bir çalışma yolu istiyoruz. Önce modelin varsa görselini görüyor eğer görseli yoksa da bize tarif etmenizi istiyoruz. Modeli kağıt üzerine çıkıyor ve sizin ölçülerinizi alıyoruz. Kullanılacak kumaşlardan aksesuarlara kadar her kullanım alanında yorumunuz bulunuyor. Provalarla gelinliğinizin aşama aşama dikimine şahit olurken dilediğiniz zaman gerekli müdahaleleri de yapabilirsiniz. Örneğin bir yeri daha dekolteli istiyorsunuz ya da daha kapalı bunu bize hemen o an rahatlıkla belirtebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda biz de hemen gereken düzenlemeleri yapıyoruz.

Gelinlik modasında ön plana çıkan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Avrupa standartlarında üretim yapıyoruz. İnce işçilikle titiz bir çalışma süreci yürütüyoruz. Düşük yakalar, straplez modeller, uçuşan şifonlar, saten, taş işleme modellerle istediğiniz etek kesiminde gelinliği kolaylıkla markamız çatısı altında elde edebilirsiniz. Nasıl bir tarza sahip olmak istediğinizi söyleyin, gerisini hünerli ellerimize bırakın.

Siz de Adana gelinlik mağazaları arasında yer alan firmamızın değerli gelinlerinden biri olmak isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda modaevimizde görüşmeyi diliyoruz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karasoku mah. Ali Münif Cad. Toprak Plaza Giriş Kat No:313 Seyhan/ Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tuğbam Moda Yol Haritası

Tuğbam Moda Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&M

Eda & Mehmetsalih

Düğün Tarihi: 28.01.2018İşlerini ustalıkla ve profesyonel yapan insanlar. en güzel gününüzde gelindiğinden bas tasarimina aksesuarları kinaligini hepsini paket halinde sunup o sitresli dönemde işlerimi kolaylaştıran bir moda evi.
Bizde tavsiye üzerine tanıştık arkadaş çevremizin çoğu buraya gitmişlerdi nişan kına ve...
devamı 

E&M

Elif & Mahmut

Düğün Tarihi: 28.07.2020


Tugbam moda gelinligimin hazirlanma surecinde gerekli ilgi ve alakalarindan dolayi teşekkür ederim .Gelinligim muhtesemdi herkes tarafindan cok beğenildi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.