Stil Kuaför ve Modaevi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Moda Yıldız Gelinlik
69 9

Seyhan

Moda Yıldız Gelinlik

4 hafta
Özel Dikim
Kıymet Tülek Houte Couture
92 13

Çukurova

Kıymet Tülek Houte Couture

6 haftadan fazla
Özel Dikim
Nina Sposa
50 8 14

Seyhan

Nina Sposa

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak ayrıntıların başında gelinliğiniz geliyor! Stil Kuaför ve Modaevi olarak her tarza, her zevke ve her bütçeye uygun gelinlikler sunarak gelin adaylarımızın memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyoruz! Tarzınızı yansıtan gelinliği seçerek tüm sevdiklerinizin hayran bakışlarını üstünüzde toplamak için ne bekliyorsunuz?

Adana’da modaevimizi tercih eden gelin adaylarına gelinlik önerilerinde bulunmadan önce onları yakından tanıyoruz. Bu sayede nasıl bir gelinlik istediğini öğreniyor ve bu doğrultuda seçenekler sunuyoruz. Kumaşı, dikimi, işlemeleri, kesimi ve aksesuarları son derece kaliteli bir şekilde oluşturulan gelinliklerimiz ile göz kamaştıracağınızdan eminiz.

Gelinlik tavsiye ederken vücut tipini ön planda tutuyoruz. Örneğin kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarımız için balık modeller son derece tercih ediliyor. Dikdörtgen vücutlu gelin adaylarımız için de geniş omuzlarını ortaya çıkarmaları için straplez gelinlikler öneriyoruz. Bilgi birikimlerimiz ve deneyimlerimiz ile size de en uygun gelinliği sunmak için sabırsızlanıyoruz.

Seçtiğiniz gelinliğin vücudunuza uygun bir şekilde hazırlanması için maksimum 3 prova yeterli oluyor. Vücut ölçülerinizi alıyor ve eşsiz bir görünüm için çalışmalara başlıyoruz. Prova günlerini ise tamamen uygunluğunuza göre belirliyoruz.

Adana modaevlerinden farklılaştığımız en önemli nokta ise gelinlik ve gelin saçı makyajı hizmetlerini bir arada verebiliyor olmamız! Bu da demek oluyor ki; düğün hazırlığınızın büyük bir bölümünü oluşturan saç, makyaj ve gelinlik hizmetini Stil Kuaför ve Modaevi ile eksiksiz bir şekilde alabilirsiniz. Tepeden tırnağa kusursuz görünmenizi sağlamak bizim işimiz!

Eğer siz de bu bilgiler doğrultusunda gelinliğinizi Stil Kuaför ve Modaevi’nden almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Mutluluğunuzda en ufak bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

Sözdar Korkmaz Yıldız

  • Adres: Gülbahçesi mah Ahmet cevdet Yağ Cad. Seyhan /AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!