Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi

E-posta Gönder

Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000 TL-5.000 TL

Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  3 hafta

Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi Özellikler

 • Özellikler

  Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Ayakkabı, Bolero, Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şemsiye, Yelpaze

Semiha Gerger Gelinlik- Tasarım Atölyesi Hakkında

Hayatınızın en mutlu anlarından biri düğününüz olacak. Elbette siz de bu özel günde her kadın gibi muhteşem görünmek istiyorsunuz. Semiha Gerger Gelinlik ve Tasarım Atölyesi’nde hayalini kurduğunuz görüntüye kısa sürede kavuşabilirsiniz. İster özel dikim isterseniz de hazır modellerimizle size yardımcı olmaya hazırız.

Adana gelinlikçileri arasında yer alan bir markayız. Uzun zamandır moda sektöründe başarılı bir şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tamamen zevkinize uygun tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Tarzınızı yansıtan en özel kıyafetlerinizi bizim markamız bünyesinde diktirebilirsiniz. Modern ve şık bir tasarım anlayışına sahibiz. Dilediğiniz kıyafete sahip olmanız için özenle çalışıyoruz. Dünyada ve ülkemizde moda olan tüm trendleri yakından takip ediyoruz. Çalışmalarımıza da elbette yansıtıyoruz. Her zevke hitap etmeye çalışıyoruz. Yıllarca hayalini kurduğunuz görüntüye kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

Düğününüzden önce sizi modaevimizde güler yüzlü bir şekilde ağırlıyoruz. Nasıl görünmek istediğinizi öğreniyoruz. Zevkinize uygun olacağını düşündüğümüz hazır modellerimizi karşınıza çıkarıyoruz. İçlerinden dikkatinizi çeken olursa deneyebilir, satın alabilirsiniz. Özel dikim bir hizmet almak istiyorsanız muhtemelen aklınızda bir model vardır. Modeli inceledikten sonra sizin kalıbınızı çıkararak dikim işlemlerine başlıyoruz. Kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanıyoruz. Tabii ki her aşamada fikrinizi alıyoruz. Profesyonel bir gözle yönlendirmelerde bulunuyor olsak da son kararı her zaman siz veriyorsunuz.

Provalarla gelinliğinizin dikimine başlıyoruz. Yapım aşamasında herhangi bir aksesuarda ya da yaka gibi gelinliğin belli başlı yerlerinde başta konuştuğumuzdan daha farklı bir çizgide ilerlemek isterseniz bize iletebilirsiniz. Modelinize istediğiniz şekli kısa sürede veririz. Tabii ki tüm bunları ve daha fazlasını yapacağımız ön görüşme esnasında ayrıntılı olarak konuşuyoruz.

Bize ulaşmak, modellerimizi görmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Gazipaşa Bulvari Pınar apt. Kat:1 no:6 Seyhan/ Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.