Safir Moda Tasarım

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Safir Moda Tasarım Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Safir Moda Tasarım Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Safir Moda Tasarım Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Safir Moda Tasarım Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Safir Moda Tasarım Hakkında

Tekrarı olmayan günlerin belki de en özeli düğünleriniz için hazırlıklarınızı titizlikle gerçekleştiriyorsanız ve gelinliğiniz için kalitesinden ve profesyonelliğinden bir an bile şüphe etmeyeceğiniz bir modaeviyle anlaşmak istiyorsanız Safir Moda Tasarım Adana’da gelinlikçiniz olmak için hazır! Düşlediğiniz gelin olmak için girdiğiniz bu kapıdan çok daha fazlası olarak çıkacaksınız.

Adana modaevlerinden farklılaşan hizmet anlayışımız ve memnuniyet odaklı ev sahipliğimiz ile gelin adaylarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurlayacağımızdan eminiz. Her tarza, her bütçeye ve her vücut yapısına uygun hazır modellerimizin bulunduğu gibi istek ve hayallerinize göre özel dikimler de tasarlayabiliyoruz.

Gelinliklerimizin arasında sade, geleneksel, modern ve gösterişli modeller bulunduğu gibi son yıllarda sıkça tercih edilen trend gelinlikler de bulunuyor. Düğün ve gelinlik modasını yakından takip ediyor, yenilikleri mutlaka modaevimizde bulunduruyoruz.

Bilgi ve tecrübelerimiz ile size uygun gelinliği bulmanıza yardımcı oluyoruz. Bunu yaparken yüz hatlarınıza, vücut yapınıza, düğün konseptinize, tarzınıza ve beğenilerinize dikkat ediyoruz. Aynı zamanda tepeden tırnağa uyumlu bir gelin olmanız için saç ve makyajınızı da öğreniyoruz.

Farklı tarzlarda gelinlikleri modaevimizde bulabiliyorsunuz. Vücut yapınıza göre değişkenlik gösteren bu modellerde en çok tercih edilenler arasında balık tipi, A kesim, prenses model ve straplez gelinlikler bulunuyor. Kum saati vücut tipine sahip olan gelin adaylarımız için balık model gelinlikleri önerirken omuz ve göğüs bölgesi geniş olan gelin adaylarımız için straplez gelinlikleri öneriyoruz.

Düğünler başta olmak üzere söz, nişan, doğum günü ve kına gecesi gibi özel günlerinizde de yanınızda oluyoruz. Yani abiye, nişanlık, bindallı ve kaftan takımlarını da modaevimizde bulabilirsiniz.

Eğer Safir Moda Tasarım kalitesine yakından şahit olmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karasoku, 28017. Sk. No:6, 01010 Seyhan/Adana, Turkey

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.