Şafak Arzum Moda Evi

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Haftasonu Hizmet

Özellikler

Seyhan, Adana

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Özellik

  • Haftasonu Hizmet
  • Özel Dikim
  • Hazır Model
  • Abiye ve Nişanlık
  • Kiralama

Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1000 TL-3000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Zeyno Moda
42 3 2

Seyhan

Zeyno Moda

2 hafta
Özel Dikim
Avrupa Modaevi
50 17

Seyhan

Avrupa Modaevi

1 hafta
Özel Dikim
Nina Sposa
197 19 14

Seyhan

Nina Sposa

2 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Şafak Arzum gelini olmak ve düğününüzde davetlilerinizi etkilemek ister misiniz? Tarzınız ve zevkiniz için özel olarak sunacağımız gelinlik modelleri ile hem kendinizi en iyi şekilde yansıtacak hem de gece boyunca son derece rahat olacaksınız!

Sektöre girdiğimiz ilk günden itibaren memnuniyet esaslı bir hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçlarını tahmin ediyor, imkanlarımızı bu doğrultuda sunuyoruz. Bunun için de sizi yakından tanıyor, geleneksel, modern, sade ya da gösterişli gelinlik modellerimizden hangisini giymek istediğinizi öğreniyoruz. En yeni trendleri ve son yıllarda sıkça tercih edilen gelinlik modellerini de modaevimizde bulabiliyorsunuz.

Gelinliklerimizin kumaşında, işlemelerinde ve kullanılan aksesuarlarda kaliteyi ön planda tutuyoruz. Gelinliğinizi hayatınızın en özel gününde giyeceğinizi bilincindeyiz. Bu yüzden her detayda en iyisini sunmayı amaçlıyoruz.

Gelinliğinizi belirledikten sonra vücut ölçülerinizi alıyor ve maksimum 3 prova ile kusursuz bir gelin olmanızı sağlıyoruz. Bu provaları tamamen gelin adaylarımızın uygunluk durumuna göre planlıyor, hafta sonu da olmak üzere istediğiniz günü ayarlayabiliyoruz.

Bizi Seyhan gelinlik firmalarından farklı kılan en önemli özellik ise; kuaför ve fotoğraf hizmeti de verebiliyor olmamız! Bir gelin adayının düğünden önce ihtiyacı olan tüm konularda profesyonel bir hizmet veriyor, sizi düğününüze en iyi şekilde hazırlamayı amaçlıyoruz. Düğün sektöründe aktif rol oynayarak Adana’daki çiftlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Modaevimizde gelinlik dışında abiye ve nişanlık gibi ürünler de bulabiliyorsunuz. Böylelikle sadece düğünlerde değil, söz ve nişan törenlerinde, kına gecelerinde ya da mezuniyet törenlerinde de bizi tercih edebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha çok şey öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şafak Arzum Modaevi ile mutluluğa yürümeye ne dersiniz?

İletişim

Sedat Şenyürek

  • Adres: Fatih Mah. Mücahitler Cad. No:225 Seyhan/AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.