Romance

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Seyhan, Adana

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Önerilen Firmalar

Tuğbam Moda
16 2

Seyhan

Tuğbam Moda

1 hafta
Özel Dikim
Dilara Sultan Modaevi
111 7

Seyhan

Dilara Sultan Modaevi

2 hafta
Hazır Model
Alya Wedding Dress
59 1

Seyhan

Alya Wedding Dress

1 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Gelinliğiniz, düğününüzde herkesin konuşacağı ve sizin en çok dikkat etmeniz gereken detayların başında geliyor. Henüz bir karar vermediyseniz ve profesyonel bir destek almak istiyorsanız Romance Adana en iyi hizmeti vermek için hazır!

Sektöre 1995 yılında giriş yaptık. Önce Adana’da sonra da tüm Türkiye’de adımızı duyurmak ve kalitemizi en iyi şekilde göstermek amacıyla faaliyet gösteriyoruz. Düğün gününüzde bir yıldız gibi parlamanız için gelinliğinizin son derece önemli olduğunu düşünüyor, tüm tasarımcılarımızla birlikte bu bilinçle çalışıyoruz. İlk günkü heyecan, tutku ve enerjimizi yılların vermiş olduğu deneyimlerimiz ile birleştiriyor, ihtiyacınız olan ne varsa modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz. Bunu nasıl mı yapıyoruz?

Öncelikle model çeşitliliğimizi geniş tutuyoruz. Geleneksel ya da modern, sade ya da gösterişli pek çok hazır modeli bulabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra tarzınıza, vücut tipinize ve bütçenize uygun özel dikimler de gerçekleştirebiliyoruz. Renk tonlarındaki çeşitlilik ve modellerimizdeki farklılıkla da Adana’daki tüm gelinlerin isteklerine hitap edebilmemizi sağlıyoruz.

Özellikle prenses model, balık model, straplez model, askılı ya da A kesim modelleri son yıllarda sıklıkla tercih ediliyor. Modayı yakından takip ediyor, trend gelinliklerin hepsini modaevimizde bulmanızı sağlıyoruz.

Kararlaştırdığınız gelinlik için vücut ölçülerinizi alıyor, üstünüze kusursuz bir şekilde oturmasını sağlıyoruz. Bunun için maksimum 3 provaya ihtiyaç duyuyoruz. Son rötuşları gerçekleştiriyor, küçük detayların üstünden tekrar tekrar geçiyoruz. Düğününüzde nasıl görüneceğinizi provalarımızda size gösteriyoruz. Aklınızdaki tüm soru işaretlerini de burada gideriyoruz. Düğününüz yaklaştıkça yoğun bir tempoya sahip olduğunuzu biliyor, bu yüzden prova günlerinizi uygunluk durumunuza göre belirliyoruz.

Eğer düğünüz için Romance gelinliklerinden birini tercih etmek ve hakkımızda daha çok şey öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Mahmut Boydag

  • Adres: Çınarlı Mahallesi, Fatih Terim Sokak No:8 / A Seyhan / AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!