Needle Wedding Dress

1 20

E-posta Gönder

0850 532 8923

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Seyhan, Adana

Lokasyon

Gelinlikçi modelleri

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

9 model

Balık Kesim Gelinlikler

Balık Kesim Gelinlikler

6 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

15 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

16 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

20 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5.000 TL-7.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Ayakkabı, Duvak, Eldiven, Gelin kesesi
  • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz? Her gelinin kendi tarzına uygun modeller

Hakkında

Hep hayalini kurduğunuz gelinliğinizi, en özel gününüzde ve tam olarak üzerinize uygun şekilde hazırlıyoruz. Needle Wedding Dress ekibi olarak, kaliteden taviz vermeden siz değerli gelinlerimizin isteklerini ön plana alarak, çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hayatınızın en güzel gününde kusursuz görünmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Tarzınıza ve karakterinize en uygun gelinliği sizi yansıtacak şekilde seçiyoruz.

Gelinliğinizi seçmeden önce, sizi mağazamızda ağırlayarak, sohbet eşliğinde hayalinizdeki gelinlik modelini öğreniyoruz. Eğer, şimdiye kadar kendinizi gelinlikle hayal etmediyseniz veya aklınızda bir fikir yoksa; bin bir çeşit gelinlik arasından size uygun olanları denemenizi sağlıyoruz. Böylece seçiminizde yardımcı oluyoruz.

Haute couture bir gelinlik istiyorsanız, modeli çiziyoruz ve ölçülerinize uygun olarak tasarlıyoruz. Ardından provalar şeklinde görüşmeler düzenliyoruz. Bu provalarda gelinlikle ilgili eklemek veya çıkarmak istediğiniz tüm detayları konuşuyoruz. Yurt dışından getirdiğimiz kumaşlarla hazırladığımız gelinlikler, oldukça kaliteli bir yapıya sahip. Bu neden hiçbir bozulma veya memnuniyetsizlik olmadan, muhteşem bir şekilde teslim ediyoruz.

Prenses modelden A kesime; klasik tarzdan bohem gelinliklere kadar pek çok seçenek bulunan mağazamızda kişiye özel hizmet veriyoruz. Hazır model veya özel dikim fark etmeksizin bütün müşterilerimize aynı ilgiyi gösteriyoruz. Vücut tipine uygun olarak saten, organze gibi kumaşları kullanıyoruz. Bunun üzerine, Fransız dantelinin ihtişamını veya incilerin saflığını da ekleyerek size, muhteşem gelinlikler sunuyoruz.

Gelinlikle beraber siz değerli gelinlerimize; gelin ayakkabısı, gelinliğe uygun bir duvak, gelin kesesi ve asil hissetmenizi sağlayacak bir eldiven hediye ediyoruz. Bütün bu aksesuarlarla beraber düğününüzde, muazzam görünmenizi sağlıyoruz.

Adana gelinlik firmaları arasında, kişiye özel verdiğimiz önem ve kalitemizle ilk sıralarda yer almayı başarıyoruz. Düğününüzde kendinizi bize emanet etmek isterseniz bizimle iletişime geçin! Bunun için sayfanın en başında bulunan irtibat numarasını arayabilir veya hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Su Çetin Kara

  • Telefon: 0850 532 8923
  • Adres: Cemalpaşa Mah. Bahar Cad. No:31/B Seyhan / Adana

Needle Wedding Dress Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!