Moda Yıldız Gelinlik

Moda Yıldız Gelinlik

Gelinlik

Kategori

Adana

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Düğün gününde muhteşem görünmek istiyorsanız, bunun sırrı vücut tipinize uygun gelinlik tercihi yapmanızdır. Vücut tipinize uygun bir gelinlik tercih ederseniz, ömrünüz boyunca giyebileceğiz en şık ve güzel elbiseyi en özel gününüzde giymiş olursunuz.Gelinliğiniz ile muhteşem bir prenses olmak istiyorsanız; öncelikle gelinliğinizin modeline ve tarzına, daha sonra ten renginizle uyumlu renkte olmasına, kumaşına ve aksesuarlarına göre sizinle uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.Gelinlik tercihi için önceden kafanızda bir model tasarlamış olsanız dahi, gelinlik alırken farklı modelleri denemeniz doğru tercih yapmanız açısından yardımcı olacaktır. Çünkü hiç tahmin etmediğiniz bir model sizi peri kızı haline dönüştürebilir. Gelinlik açısından hayalinizdeki kadar güzel olmak adına ‘’Moda Yıldız Gelinlik’’ olarak bizimle tanışmadan karar vermemenizi, muhteşem bir gece yaşama adına tavsiye ediyoruz.

  • Adres: Resatbey Mah. Atatürk Cad. Arı apt. Kat:2 Daire:2 Seyhan / Adana


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Moda Yıldız Gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.