Moda Yıldız Gelinlik

E-posta Gönder

0850 532 8267

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Seyhan, Adana

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3000 TL-5000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık, Haftasonu Hizmet

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Eldiven, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

Gelinliğiniz sevdiğiniz kişiyle aşkınızın hikayesini anlatan en değerli elbisenizdir. Bu nedenle hayatınızda bir kez giyeceğiniz bu çok özel gelinliğinizin her detayıyla sizi yansıtması ve kusursuz bir şekilde hazırlanmış olması oldukça önemlidir. Biz Moda Yıldız Gelinlik olarak alanında uzman modacılarımızla böylesine değerli olan gelinliğinize hak ettiği değeri gösteriyor, size her detayıyla kusursuz gelinlikler sunuyoruz. Dilerseniz size şimdi kendimizden ve hizmetlerimizden kısaca bahsedelim…

İşini aşkla yapan ve profesyonel üç kişilik bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekibimizle bizi tercih eden her müstakbel gelini mağazamızdan mutlu uğurlamak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Mağazamızda adımınızı ilk attığınız andan son ana kadar size profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

İçinde kendinizi çok özel hissedeceğiniz gelinliklerle hizmet sunuyoruz. Gelinliklerimizde en sıra dışı çizgileri bile ustalıkla kullanıyor tamamen özgün tasarımlar ortaya çıkarıyoruz. Bu sayede düğün gününüzde fark yaratan bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Fark yaratan tasarımlarımızın yanında gelinliklerimizin kumaşından el işçiliğine kadar da oldukça titiz bir çalışma yürütüyoruz. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımızla gelinliklerimizde sadece en kaliteli kumaşları ve dantelleri kullanıyoruz. Gelinliklerimizin dikim aşamasında her bir dikişinden işlemesine kadar da özenle hareket ediyor, gelinliğinizin üzerinizde kusursuz durmasını sağlıyoruz.

Özel dikim gelinlik hizmetimizde işe sizin hayalinizdeki gelinliği detaylıca öğrenmekle başlıyoruz. Ardından hayalinizdeki gelinliği usta bir el işçiliği ve kaliteli kumaşlarla gerçeğe dönüştürüyoruz.

Mağazamızdan ayrıca gelinliğinizin güzelliğini tamamlayacak gelin çiçeğinizi de temin edebiliyorsunuz. Birbirinden güzel aranjmanlarla oluşturduğumuz buketlerden gelinliğinize ve düğün konseptinize en uygun olanı seçip muhteşem bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Siz de mutluluğa eşsiz bir gelinliğin içinde “evet” demek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir ve Moda Yıldız Gelinlik Adana gelinlik fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yildiz Kaya

  • Telefon: 0850 532 8267

  • Adres: Yenibaraj Mah. 68045. SoK. Vuran Apt. K: 1 D: 1 Seyhan / AdanaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!