Mercek Gelinlik

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Mercek Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000 TL'den az

Mercek Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Mercek Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Mercek Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Mercek Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Mercek Gelinlik ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyor?

"Günün modasına göre her tarzda çalışıyoruz."


Mercek Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Mercek Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Mercek Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Mercek Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Mercek Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Mercek Gelinlik, şapka, eldiven, gelin buketi, şemsiye, kuşak, yelpaze, bolero, gelin kesesi, duvak, gecelik / sabahlık aksesuarlarını sağlamaktadır.


Mercek Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Mercek Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Mercek Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Mercek Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Mercek Gelinlik Hakkında

Hatay’ın Antakya ve Samandağ ilçelerinde iki şubesi bulunan Mercek Gelinlik 1982 yılından beri moda sektöründe gelinlik ve abiye üretimi ve satışı yapıyor. 80’lerden günümüze kadar elde ettiğimiz tecrübe ile her gün artan hizmet kalitemiz ve genişleyen ürün yelpazemizle faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Çevre illerden aldığımız istekler sebebiyle Adana’daki çiftlere de sipariş üzerine dikim yapıyoruz.

Aile şirketi olduğumuz için her zaman sıcak bir ortama sahibiz ve atölyemizi ziyaret eden veya provaya gelen çiftlere rahat olabilecekleri bir atmosfer sunuyoruz. Hazır modellerimizin ve deneme odalarımızın bulunduğu aynalarla kaplı alanda gelinlik deneyip prova alabiliyorsunuz. Aynalar sayesinde zahmetsizce kendinizi görebiliyor ve o modelin hayalinizdeki gelinlik olup olmadığına karar verebiliyorsunuz.

Hazır değinmişken bahsedelim istediğiniz her modelde dikim yapabiliyoruz. Prensesten A kesime, balık modelden straplez kesime kadar bütün modeller!

Helen gelinlik modelleri son dönemde en çok çalıştığımız ve oldukça rağbet gören birkaç tarzdan bir tanesi. Sade ve kabarık olmayan bu model, şık olduğu kadar rahat hareket etmek için de çok elverişlidir. Hem şık hem de rahat bir gelin olmak istiyorsanız bu model tam size göre. Dilerseniz vücut tipinize ve tarzınıza göre yönlendirmeler yapıyor ve size fikir veriyoruz.

İstediğiniz bir kumaş türü varsa stoğumuzda yoksa bile kısa süre içerisinde temin ediyoruz. Gelinliğinizi tamamlayacak bir taç istiyorsanız elimizde hazır taç modelleri bulunduruyoruz. Ayrıca dilerseniz gelin buketinizi de bizden alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için hemen yandaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.