Mercek Gelinlik

E-posta Gönder

 • Seyhan, Adana.

Mercek Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000 TL'den az

Mercek Gelinlik Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Mercek Gelinlik Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Mercek Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Bolero, Duvak, Eldiven, Gecelik / sabahlık, Gelin buketi, Gelin kesesi, Kuşak, Şapka, Şemsiye, Yelpaze


 • Ne tarz gelinlik modelleri tasarlıyorsunuz?

  Günün modasına göre her tarzda çalışıyoruz.

Mercek Gelinlik Hakkında

Hatay’ın Antakya ve Samandağ ilçelerinde iki şubesi bulunan Mercek Gelinlik 1982 yılından beri moda sektöründe gelinlik ve abiye üretimi ve satışı yapıyor. 80’lerden günümüze kadar elde ettiğimiz tecrübe ile her gün artan hizmet kalitemiz ve genişleyen ürün yelpazemizle faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Çevre illerden aldığımız istekler sebebiyle Adana’daki çiftlere de sipariş üzerine dikim yapıyoruz.

Aile şirketi olduğumuz için her zaman sıcak bir ortama sahibiz ve atölyemizi ziyaret eden veya provaya gelen çiftlere rahat olabilecekleri bir atmosfer sunuyoruz. Hazır modellerimizin ve deneme odalarımızın bulunduğu aynalarla kaplı alanda gelinlik deneyip prova alabiliyorsunuz. Aynalar sayesinde zahmetsizce kendinizi görebiliyor ve o modelin hayalinizdeki gelinlik olup olmadığına karar verebiliyorsunuz.

Hazır değinmişken bahsedelim istediğiniz her modelde dikim yapabiliyoruz. Prensesten A kesime, balık modelden straplez kesime kadar bütün modeller!

Helen gelinlik modelleri son dönemde en çok çalıştığımız ve oldukça rağbet gören birkaç tarzdan bir tanesi. Sade ve kabarık olmayan bu model, şık olduğu kadar rahat hareket etmek için de çok elverişlidir. Hem şık hem de rahat bir gelin olmak istiyorsanız bu model tam size göre. Dilerseniz vücut tipinize ve tarzınıza göre yönlendirmeler yapıyor ve size fikir veriyoruz.

İstediğiniz bir kumaş türü varsa stoğumuzda yoksa bile kısa süre içerisinde temin ediyoruz. Gelinliğinizi tamamlayacak bir taç istiyorsanız elimizde hazır taç modelleri bulunduruyoruz. Ayrıca dilerseniz gelin buketinizi de bizden alabilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek ve fiyat teklifi almak için hemen yandaki formu doldurun ve bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.