İsmira Moda

E-posta Gönder

İsmira Moda Hakkında

İnsanın doğumundan başlar gelinlik hayali , ilk olarak anne hayalini kurmaya başlar. Bir kız çocuğu sahibi olduğunda onunla ilgili hayeller kurarken sağlığı eğitimi evliliği hayal ederken gelinlikli hali göz önüne gelir.

Kız çocuğu büyümeye başlar, oyun oynarken seyrettiğinizde şunları fark edersiniz. Makyaj malzemelerine eğilimli ve bebeklerle oynamayı tercih eder. Yakın akrabalardan bir tanesi evlendiğinde dahi onun düğününde gelinlik giymek ister. Annesinin ve kendisini sevenlerin dualarında telli duvaklı gelin olduğunu görmek vardır. Normal zamanlarda bir düğüne katıldığında ilk olarak baktığı şey gelin ve üzerindeki gelinliktir. Geline bakarken o gelinliğin içinde kendini hayal eder. Evlilik çağına gelinceye kadar çeşitli vesilelerle bu hayal sürekli içerisinde büyür durur. Bir kızın en büyük hayalidir telli duvaklı bir düğünle evlenip mutlu bir yuva kurmak.

Uygun bir eş bulunup evlilik hazırlıkları başladığında artık hayallerin gerçeğe dönüştürülmeye başlanacağı zaman gelmiş demektir. Düğün tarihinin belirlenmesiyle artık gelinlik seçimi için araştırmalarda başlar. Aynı zamanda bu bir bayanın hayatının en önemli olayıdır. Hayatının en özel gününde kendiside gelinliğide en güzel olmalıdır. Düğününe gelen misafirlerinin kendisini ve gelinliğini konuşacaklarının bilincindedir. Tüm düğün organizasyonunun yapılışının birtane amacı vardır. Hizmet ettiği tek anlam; Gelin olan kişinin gelinlik giymesi , yıllarca hayali kurulan ve ilki dışında aynı anlamı hiçbir zaman bulunamayacak telafisi olmayan tek zaman.

"İnsanların gözünde kahraman olmak hayallerini gerçekleştirmekle olur.”

Gelinlerimizin mutluluklarına hayallerini gerçeleştirerek ortak oluyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Cad. Arı Apt. Kat:1 D:1 (Ariston Cafe Üzeri),

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.