Gelinlik Adana

Henna Moda Evi

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Henna Moda Evi Hakkında

Belki de yıllardır hayalini kurduğunuz o muhteşem düğün gününüz yaklaşıyor. Düğün gününüzde davetlileriniz arasında güzelliğinizle ışık saçmanızın bir numaralı yolu şüphesiz ki iyi dikilmiş, kusursuz bir gelinlikten geçiyor. Düğün gününüzde içinde kendinizi harika hissedeceğiniz o muhteşem gelinliği henüz bulamadıysanız size harika bir haberimiz var. Henna Moda Evi birbirinden güzel ve kaliteli gelinlik modelleriyle gelin adaylarına kusursuz bir hizmet sunuyor ve düğün günlerinde rüya gibi bir güzelliğe kavuşmalarını sağlıyor.

Biz Henna Gelinlik olarak yıllardır müşterilerimize kaliteden ve güzellikten ödün vermeden hizmet sunuyoruz. Prestijli duruşumuzla kendimizi her zaman daha ileri taşımak için durmadan çalışıyoruz. Kendimizi geliştirmek için dünya moda trendlerini yakından takip edip, her zaman güncel modellerle hizmet sunuyoruz. Ayrıca yurt içinde ve yurtdışında fuarlara katılarak modanın nabzını yakından takip etmeyi de ihmal etmiyoruz. Moda sektöründe teknolojinin sunduğu tüm imkanlara iyi bir şekilde entegre olarak büyümemize hız kesmeden devam ediyoruz. Bu özenli çalışmalarımızla bir çok farklı şehirde açmış olduğumuz mağazalarımızla gelinleri hayallerindeki gelinliklere kavuşturmaya devam ediyoruz.

Gelinliklerimizde kusursuz el işçiliğine çok önem veriyoruz. Bu nedenle tecrübe sahibi ve profesyonel ekibimizle gelinliğinizdeki her dikişle ve her işlemeyle büyük bir hassasiyetle ilgileniyor, gelinliklerimiz her detayıyla kusursuz olana kadar işimizi bitmiş saymıyoruz.

Her gelin özeldir. Bu nedenle alanında uzman modacılarla çalışarak gelinliklerimizin her birinin özgün bir tasarıma sahip olmasını sağlıyoruz. Sıra dışı çizgilerle ve farklı modellerle düğününüzde fark yaratan bir güzelliğe kavuşmanızı sağlıyoruz.

Düğün telaşınız içerisinde zamanın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle gelinliğinizi maksimum 3 prova içerisinde üzerinize tam olacak şekilde hazırlıyoruz.

Henna Gelinlik Adana hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Unutmayın “ Gelin olmak büyüleyicidir, Henna gelini olmak ise ayrıcalıktır.”

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Cemal Paşa Mah. Gazi Paşa Bulv. Bahar Apt. No :51/A

  • Haritadaki Konumu

    Henna Moda Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.