Gözde Modaevi

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından randevu alsın!

Gözde Modaevi Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Gözde Modaevi Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Gözde Modaevi Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Kiralama, Hazır model, Abiye ve nişanlık, Hafta sonu hizmet

Gözde Modaevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak, Eldiven, Gelin kesesi

Gözde Modaevi Hakkında

Merhaba, ben Emel Engin. 1985 yılında annemin hediye ettiği dikiş makinesiyle Gözde Moda Evi’ni kurdum. Alanımda tutkuyla ilerleyerek Adana’da “Haute Couture” sanatının yayılmasında ve bugünkü Vakıflar Sarayı’nın bir moda merkezi olmasında en etkili isimlerden biri oldum. Meşhur Fransız, İtalyan ve Hindistan dantel koleksiyonlarından hazırladığım gelinlik modelleriyle ve özel dikim gelinliklerimle gelinleri hayallerindeki gelinliklerle kavuşturmaya devam ediyorum. 30 yılı aşkın tecrübem ve işime duyduğum aşkla şimdiye kadar pek çok gelinin düğün günlerinde mutluluklarıyla ışıldamasını sağladım. Şimdi profesyonel ekibimle beraber sizin düğününüzde güzelliğinizle ışıldamanız için sizi Gözde Moda Evi Adana’ya davet ediyoruz.

Düğününde kusursuz bir güzelliğe ulaşmak her gelinin hakkıdır. Bu nedenle mağazamızdan her tarza ve vücut tipine uygun gelinliği bulabiliyorsunuz. Ayrıca seçkin İtalyan, İspanyol ve Fransız firmalarının gelinliklerini de mağazamızdan temin edebiliyorsunuz. Oldukça geniş bir yelpazede ürünle hizmet sunuyoruz. Gelinliklerimizin her birinde usta el işçiliğine ve özgün modellerle hizmet vermeye çok özen gösteriyoruz. Çeşit çeşit gelinliklerimiz arasından seçim yapmakta zorlanırsanız, profesyonel ekibimizle beraber size en uygun gelinliği bulma konusunda severek yardımcı oluyoruz.

Sizin için özel olarak dikilmiş bir gelinlikle, düğün gününüzde tüm hayran gözleri üzerinize toplamak isterseniz, özel dikim gelinlik hizmeti de sunuyoruz. Özel dikim gelinliklerde hazırlıklarımıza başlamadan önce sizin gelinliğinize dair tüm hayallerinizi dikkatle dinliyoruz. Ardından edindiğimiz tüm bu bilgiler doğrultusunda hareket ederek, her detayıyla içinize sinecek gelinliğinizi hazırlamaya başlıyoruz.

Siz de Emel Engin gelinlikleriyle düğününde kusursuz görünen gelinlerden biri olmak isterseniz biz ilk günkü heyecanımızla sizi bekliyoruz. Gözde Modaevi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan fiyat teklif formunu eksiksiz olarak doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Çınarlı Mahallesi, Fatih Terim Sokak Eski Sun Sineması Sokağı Cansu Ekici İş Merkezi, Kat: 1, No: 1, Seyhan /Adana

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Gözde Modaevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.