Aycan Moda Sarayı

E-posta Gönder

  • Seyhan, Adana.

Aycan Moda Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Aycan Moda Sarayı Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Aycan Moda Sarayı Sık Sorulan Sorular

Aycan Moda Sarayı gelinlik fiyatları ne kadar?

Aycan Moda Sarayı gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Aycan Moda Sarayı gelinlik teslim süresi ne kadar?

Aycan Moda Sarayı gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Aycan Moda Sarayı kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Aycan Moda Sarayı 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Aycan Moda Sarayı aksesuar sağlıyor mu?

Aycan Moda Sarayı, gelin kesesi, kuşak, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Aycan Moda Sarayı pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Aycan Moda Sarayı pazar günü hizmet veriyor.


Aycan Moda Sarayı düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Aycan Moda Sarayı düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Aycan Moda Sarayı Hakkında

Düğününüzde sevdiklerinizin hayran bakışları arasında en özel anlar yaşarken gelinliğiniz de gecenin konusu olacak. Bu yüzden güzelliğinizi hak edecek ve size yakışacak bir model tercih etmenizi öneriyoruz. Aycan Moda Sarayı olarak modaevimizde bu kriterlere uygun sayısız gelinlik bulunduruyoruz. Haydi gelin, birlikte sizi kusursuz gösterecek birini seçelim!

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri gelin adaylarımızın istek ve ihtiyaçlarını karşılamayı öncelikli hedefimiz belirledik. Hayatınızın en önemli gününde bizi tercih etmenizin bilinciyle çalışıyor, güveninize layık olmak için tüm detayların üstünde titizlikle duruyoruz. Adana modaevleri arasında aklınızdaki ilk isimlerden olmak için en yeni trendleri yakından takip ediyor, son yıllarda sıklıkla tercih edilen gelinliklere mutlaka şahit olmanızı sağlıyoruz.

Gelinliklerimiz her tarza, her vücuda ve her bütçeye hitap edebiliyor. Bu yüzden hangi tarza sahip olursanız olun, modaevimizden memnuniyetle ayrılacağınızdan emin olabilirsiniz. Straplez gelinlikler, A kesim gelinlikler, Balık tipi gelinlikler, Prenses model gelinlikler, Helen model gelinlikler ve kabarık gelinlikler ile stilinizi en iyi şekilde yansıtabilir, kendinizi en rahat hissedeceğiniz modeli seçebilirsiniz.

Model belirledikten sonra vücut ölçülerinizi alıyor ve düğününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacak provalarımızı planlıyoruz. Maksimum 3 prova bizim için yeterli oluyor. Prova günlerini planlarken düğün yoğunluğunuzu da hesaba katıyor, bu yüzden uygun olduğunuz günlerde ayarlıyoruz. Profesyonel tasarımcılarımız ile bu süreci en iyi şekilde yönetiyor, son rötuşları yaparken isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz.

Gelinliklerimizde hissettiğiniz kaliteyi abiye, nişanlık ve kaftanlarımızda da göreceğinizden emin olabilirsiniz. İşlemeler, kesimler, yaratıcı tasarımlar, kumaş kalitesi ve üstündeki aksesuarlar ile göz kamaştıracak, sevdiklerinizi büyüleyeceksiniz.

Seyhan gelinlik firmalarından farklılaşmamızı sağlayan imkanlarımız hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Türkocağı, Debboy Cad. Aycan Apt. 51/A, 01020 Seyhan/Adana

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.