Arya Sposa*

Arya Sposa
'Siz EVET deyin yeter' sloganımızla sizlere en güzel hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Dünya evine ilk adımı atacak olan kızlarımızın üst düzey bir hizmet almaları tek gayemiz. Düğün gününde tüm gözlerin gelinin üzerinde olması için Arya Moda Evi'ne uğrayın. Gelinliğiniz bizde size sadece gelip almak kalıyor...Hayallerinizdeki gelinliği denemek için sizleri mağazamıza bekliyoruz...

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (10)

+ Yorum Yaz
R&H rukiye & hasan Düğün Tarihi: 10/09/2016

eylül gelini oldum ve gelinliğim o kadar çok soruldu ki, iyi ki Aryaya gitmişiz dedik çünkü kadirlide yaşıyoruz gidiş geliş yapmayalım ilçeden alalım demiştik ilk başta ama gerçekten doğru karar vermişiz. bütün arkadaşlarımda ordan alacaklar çünkü provaya birlikte gittik ve onlarda aynı ilgiyle karşılaştılar.çok teşekkür ediyorum Hacer hanım ve ekibine.

D&A Duygu & Ahmet Düğün Tarihi: 09/07/2016

çok pahalıdır diye önyargılı yaklaşmıştık dugunumuzu kendimiz yapacagımız için bütcemiz kısıtlıydı.sonra deneme yapmak için girelim dedik ve Eylem hanımın sabrı ve de fiyattaki pazarlıkta üstün çıkmamızla cok sevdiğim modeli kiraladık.herkese tavsiye ediyorum kesinlikle önce bir bakın modelleri görün fiyatta anlaşırsanız kesinlikle tercih edin diyoruz

N&M nesrin & mücahit Düğün Tarihi: 11/02/2016

adanada yaşıyoruz, hep gelip geçerken gazipaşadan sürekli gözüm vitrinlerindeydi çünkü sürekli değiştiryorlar ve hep çok güzel şeyler var. hem nişan tuvaletimi hemde gelinliği ordan aldım çok memnun kaldık,fiyatlar hiç öyle abartıda değildi, çünkü orası pahalıdır girmeyin diye söylemişlerdi ama hiç öyle olmadğını gördük.

N&S Nihal & Suphi Düğün Tarihi: 10/10/2015

gelinlik seçimim için çok fazla vaktim kalmamıştı ve Adana'da hangi moda evleri güvenilir bilmiyordum çünkü uzun yıllar şehir dışında yaşadım. Birkaç kişiden Aryayı tavsiye alınca geldik nişanlımla ve çok memnun kaldık, çok pimpirikli olduğum için önceleri tedirgin olmuştum ama sabırla ilgilendiler. Şimdi kardeşimin düğünü var yine Aryaya gideceğiz.

KE Kevser Düğün Tarihi: 04/10/2015

öncelikle gelinlik istediğim gibi oldu fakat biraz eksikleri vardı fiyatları normal provalarım iyi geçti ilgili kişiler ilgililer kendilerine teşekkür ederim ulaşımı rahat merkezi bir yerde :)

DE demet Düğün Tarihi: 19/09/2015

Daha önce de kardeşimin gelinliğini bu mekandan almıştık ben yine bu mekanı tercih ettim çok memnun kaldık. mekanda beğendiğim bir modeli tercih ettim zaten standart vucut ölçülerine göre yapılıyor. istediğim tarz ve modelde gelinlik buldum ve içime sindi ulaşımıda kolay bu mekanın. teşekkürler.

N&T Nur & Taha Düğün Tarihi: 02/09/2015

Adana'ya gelin geldim.. butun Adana'yi gezdim boyle kalite boyle ilgi en onemlisi de guleryuz gormedimmm... Tesekkurler

SO songül Düğün Tarihi: 22/08/2015

İstediğim gibi bir gelinlik oldu.Hazır gelinlik modeli denedim ona göre yenisi dikildi. Dikimlerimden de memnun kaldım. Nişan ve bindallı tercihimide Arya Moda Evi'nden tercih ettim. Arkadaşlarımda burayı tercih ediyor şuan. Çalışanların ilgisinden memnun kaldım. Ölçülerimi verdikten 1 ay sonra teslim aldım gelinliğimi. Gittiğimde hiç sıkılmadım 1 kez provam oldu zaten. Memnun kaldım Arya Moda Evi'nden.

M&Ü merve & ümit Düğün Tarihi: 29/04/2015

Tarif edilecek söz yok.Kelimeler kifayetsiz...Harikasınızzz arya ailesi

D&U Duygu & Ufuk Düğün Tarihi: 13/08/2016

Gelinliği satın almaya gittiğimiz ilk gün denetilen ve beğendiğimiz gelinlik büyüleyici güzellikteydi. Ancak düğünümüze 3 gün kala provaları gittiğimizde bizim için yaptıkları gelinliğin bize satarken giydirdiler ile alakası yoktu. Çakma, kalitesiz malzemeden, farklı dantel işlemeleri ve taşlardan ilk beğendiğimiz alakası bile olmayan gelinlik yapmışlardı. 3 gün kaldığı için çaresiz bazı müdahalelerle düzeltip kabul ettik. Düğünümüze zehir ettiler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Arya Sposa ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Arya Sposa hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap