Gelinlik Adana

Arus Wedding

Arus Wedding

Arus Wedding Hakkında

Arus Wedding olarak Adana’nın en büyük gelinlik ve nişanlık mağazasıyız! Gelin adaylarını hayallerindeki gelinliğe kavuşturmaktan gurur duyuyoruz. Şıklığınıza şıklık katacak hazır modellerimizi ve tamamen istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş özel dikim gelinliklerimizi içinize sinecek hale getiriyoruz. Gelin adaylarının memnuniyetini ve mutluluğunu esas alarak çalışıyor ve bu doğrultuda her gün daha başarılı işlere imza atıyoruz.

Deneyim

Alanında uzman stilistlerimiz, usta terzilerimiz ve yaratıcı tasarımcılarımız sayesinde oluşturduğumuz koleksiyonlarla adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Ekibimiz güncel dünya trendlerini takip etmeyi çok önemsiyor ve gelinliklere kendi yorumlarını da katarak şimdiye kadar benzeri olmayan modeller tasarlayıp, dikiyor. Her gün edindiğimiz deneyimlerden faydalanarak gelinlerimizi özel hissettirecek tasarımı profesyonel ekibimizle birlikte heyecanla oluşturuyoruz.

Hizmetler

Adana gelinlik mağazalarının arasında Arus Wedding olarak hayalinizdeki gelinliğe sahip olmanız için pek çok hizmet seçeneğimiz bulunuyor. Her sene çıkardığımız koleksiyonların dışında özel dikim hizmeti de veriyoruz. Provalarda özenle çalışarak seçtiğiniz gelinliğin içinize sinmesini sağlıyor ve genellikle 1 ila 3 provada teslim ediyoruz. Gelinliğin maliyetini azaltmak isteyen müşterilerimiz için ise kiralama seçeneğimiz de bulunuyor.

Tasarım / Tarz

Arus Wedding’te birçok tarz arasından içinize en çok sinene gelinliği bulacağınızdan eminiz! Çünkü tasarımlarımıza karar verirken her geline hitap etmeyi amaçlıyoruz. V yakalı, ihtişamıyla kendini gösteren romantik gelinlikleri sıklıkla tasarımlarımıza dahil ediyoruz. Ayrıca modern dokunuşlarla süslenmiş tesettür gelinlikler ve düğününde sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen gelinlerimiz için vintage tasarımlar gibi pek çok modeli kolaylıkla tasarlıyor ve dikiyoruz.

Ek Hizmetler

Özel dikim ve hazır model gelinliklerimizin dışında mağazamızda çeşitli ürünler bulabilmeniz mümkün. Söz ve nişan gününüz için nişanlık, özel günlerinizde giymek için tasarlanan abiye ve kına geceniz için bindallı ve kaftan modellerini de mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca Arus Wedding’te gelinliğinizle uyumlu olacak duvak, gelin buketi ve kesesi gibi aksesuarlarımız da bulunuyor.

Düğün gününüzde vücut kalıbınıza uygun, kaliteli kumaşa ve eşsiz bir tasarıma sahip olan bir gelinliğinizin olması için Adana gelinlikçilerinin arasında Arus Wedding olarak yer alıyoruz. Adana’nın en büyük gelinlik ve nişanlık mağazası unvanı altında, hayalinizdeki modeli bulacağınızdan oldukça eminiz!. Sayfa üzerindeki telefon, mail bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Arus Wedding Özellikler

Özellikler
Özel dikim Kiralama Hazır model Abiye ve nişanlık
Teslim Süresi
2 hafta

Arus Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Arus Wedding gelinlik fiyatları ne kadar?

Arus Wedding gelinlik fiyatları 20.000-30.000 TL aralığından başlamaktadır.

Arus Wedding gelinlik teslim süresi ne kadar?

Arus Wedding gelinlik teslim süresi 'dır.

Arus Wedding kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Arus Wedding 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.

Arus Wedding aksesuar sağlıyor mu?

Arus Wedding, duvak, gelin buketi, gelin kesesi aksesuarlarını sağlamaktadır.

Arus Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Arus Wedding düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Arus Wedding pazar günü hizmet veriyor mu?

Hayır, Arus Wedding pazar günü hizmet vermiyor.

Firma hakkında düşüncelerin neler?

Esra & Sezer

Düğün Tarihi: 04.02.2023

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Öncelikle benim gibi kararsız gelinler için Seren Hanım sayesinde harika bir gelinlik modeli kısmetim oldu. Çok ilgililer güler yüzlü saygılı bir ekip her şey tam zamanında eksiksiz oldu. Ellerinize sağlık kesinlikle tavsiye ediyorum... 🙏

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.