Arus Weding

20

E-posta Gönder

0850 532 8753

Gelinlik

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Seyhan, Adana

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Gelinlikçi modelleri

Prenses Kesim Gelinlikler

Prenses Kesim Gelinlikler

6 model

A Kesim Gelinlikler

A Kesim Gelinlikler

10 model

Görkemli Gelinlikler

Görkemli Gelinlikler

6 model

V Yaka Gelinlikler

V Yaka Gelinlikler

14 model

Romantik Gelinlikler

Romantik Gelinlikler

16 model

Tüm Gelinlik Modelleri

Tüm Gelinlik Modelleri

20 model


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 5.000 TL-7.000 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim, Kiralama, Hazır Model, Abiye ve Nişanlık

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Duvak, Gelin buketi, Gelin kesesi

Hakkında

Arus Wedding olarak Adana’nın en büyük gelinlik ve nişanlık mağazasıyız! Gelin adaylarını hayallerindeki gelinliğe kavuşturmaktan gurur duyuyoruz. Şıklığınıza şıklık katacak hazır modellerimizi ve tamamen istekleriniz doğrultusunda oluşturulmuş özel dikim gelinliklerimizi içinize sinecek hale getiriyoruz. Gelin adaylarının memnuniyetini ve mutluluğunu esas alarak çalışıyor ve bu doğrultuda her gün daha başarılı işlere imza atıyoruz.
Deneyim Alanında uzman stilistlerimiz, usta terzilerimiz ve yaratıcı tasarımcılarımız sayesinde oluşturduğumuz koleksiyonlarla adımızdan söz ettirmeyi başarıyoruz. Ekibimiz güncel dünya trendlerini takip etmeyi çok önemsiyor ve gelinliklere kendi yorumlarını da katarak şimdiye kadar benzeri olmayan modeller tasarlayıp, dikiyor. Her gün edindiğimiz deneyimlerden faydalanarak gelinlerimizi özel hissettirecek tasarımı profesyonel ekibimizle birlikte heyecanla oluşturuyoruz.
Hizmetler Adana gelinlik mağazalarının arasında Arus Wedding olarak hayalinizdeki gelinliğe sahip olmanız için pek çok hizmet seçeneğimiz bulunuyor. Her sene çıkardığımız koleksiyonların dışında özel dikim hizmeti de veriyoruz. Provalarda özenle çalışarak seçtiğiniz gelinliğin içinize sinmesini sağlıyor ve genellikle 1 ila 3 provada teslim ediyoruz. Gelinliğin maliyetini azaltmak isteyen müşterilerimiz için ise kiralama seçeneğimiz de bulunuyor.
Tasarım / Tarz Arus Wedding’te birçok tarz arasından içinize en çok sinene gelinliği bulacağınızdan eminiz! Çünkü tasarımlarımıza karar verirken her geline hitap etmeyi amaçlıyoruz. V yakalı, ihtişamıyla kendini gösteren romantik gelinlikleri sıklıkla tasarımlarımıza dahil ediyoruz. Ayrıca modern dokunuşlarla süslenmiş tesettür gelinlikler ve düğününde sıradanlıktan uzaklaşmak isteyen gelinlerimiz için vintage tasarımlar gibi pek çok modeli kolaylıkla tasarlıyor ve dikiyoruz.
Ek Hizmetler Özel dikim ve hazır model gelinliklerimizin dışında mağazamızda çeşitli ürünler bulabilmeniz mümkün. Söz ve nişan gününüz için nişanlık, özel günlerinizde giymek için tasarlanan abiye ve kına geceniz için bindallı ve kaftan modellerini de mağazamızdan temin edebilirsiniz. Ayrıca Arus Wedding’te gelinliğinizle uyumlu olacak duvak, gelin buketi ve kesesi gibi aksesuarlarımız da bulunuyor.
Düğün gününüzde vücut kalıbınıza uygun, kaliteli kumaşa ve eşsiz bir tasarıma sahip olan bir gelinliğinizin olması için Adana gelinlikçilerinin arasında Arus Wedding olarak yer alıyoruz. Adana’nın en büyük gelinlik ve nişanlık mağazası unvanı altında, hayalinizdeki modeli bulacağınızdan oldukça eminiz!. Sayfa üzerindeki telefon, mail bilgilerini kullanarak ya da yandaki formu ücretsiz bir şekilde doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Aziz Atayoğlu

NESİL TORNACI

  • Telefon: 0850 532 8753
  • Adres: Karasoku Mah. 28024 Sk. No:6 Seyhan

Arus Weding Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Randevu Al!