Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  600-800 TL

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu Hakkında

Düğün gününüzde sizi kusursuz gösterecek detayların en başında saçınız ve makyajınız geliyor. Bu yüzden bu işte profesyonel olarak hizmet veren bir ekiple çalışmanız çok önemli. Kendine güvenen ekimiz ile en mutlu gününüze en özel şekilde hazırlanmak için doğru yerdesiniz. Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu olarak amacımız sizi bugüne hazırlarken keyif almanızı, memnun bir şekilde buradan ayrılmanızı sağlamak. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu’nda tamamen istediğinizi buluyorsunuz. Nasıl bir makyaj istediğinizi söylüyorsunuz, biz tam da istediğiniz gibi ortaya çıkarıyoruz. Hayalleriniz gerçek olsun diye çalışıyor ve bu mutlu günlerinizde bizi bir tebessüm ile hatırlamanızı istiyoruz. Sivas Make up’ları arasında adımızı duyurmak ve hak ettiğimiz yere kısa sürede çıkmak için elimizden geleni yaptığımızı söyleyelim.

Makyajınız için ne gibi hizmetler sağladığımızı anlatmadan önce, kullandığımız ürünlerin sağlık ve kalite açısından onaylı olduğunu belirtmekte yarar görüyoruz. En son çıkan ürün ve aksesuarları takip ediyor ve en iyi hizmeti sağlamaya çalışıyoruz.

Nasıl bir makyaj istediğinizi belirlediniz mi? Eğer belirlemediyseniz korkmanıza gerek yok. Bilgi birikimimiz sayesinde birçok farklı modeli önerebiliyor ve yüz hattınızla, saçınızla ve gelinliğinizle uyumlu olacak bir makyajı ortaya çıkarıyoruz. Eğer herhangi bir model ile gelirseniz de isteklerinizi yerine getiriyoruz.

Özellikle bahar dönemiyle birlikte düğün sayısı arttığı için oldukça yoğun bir tempoya giriyoruz. Bu tempoda sizlere de hizmet sağlayabilmemiz için bizimle en az 4 hafta önceden iletişime geçebilirsiniz. Böylelikle istekleriniz için yeterli zamana sahip olabiliyor ve hazırlanmamız için bir planlama yapma şansına sahip oluyoruz.

Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Tuğçe Yücel Makyaj Stüdyosu farkını her anda hissetmek için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.