Savana Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Savana Kuaför & Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Savana Kuaför & Gelinlik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Savana Kuaför & Gelinlik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Savana Kuaför & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, Manikür / Pedikür, Takma kirpik


 • Düğün günü kaç kişiye hizmet verebiliyorsunuz?

  5-8

Savana Kuaför & Gelinlik Hakkında

Gelin saçınızı ve makyajınızı Savana Kuaför’ün profesyonel ellerine bırakmaya hazır mısınız? Bugüne kadar birçok gelin adayını kusursuz bir hale dönüştürerek bu mutlu günlerine uğurlayan Savana Kuaför Sivas’ta faaliyet gösteriyor. Kendimiz ve salonumuz hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse;

Uzun zamandır bu sektörde faaliyet gösteren bir ekip ile çalışmanın farkını her detayda hissedeceksiniz. Tüm isteklerinize en hızlı şekilde cevap veriyor, hayal ettiğiniz ne varsa gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Bunu yaparken kaliteden asla ödün vermiyor, en iyi hizmeti alacağınızın garantisini veriyoruz. En mutlu olduğunuz bugünde gelin saçı ve makyajınızı istediğiniz gibi yapabilmenin özveri ve emek isteyen bir süreç olduğunun farkındayız; bu yüzden kendimizi değişen trendlere göre sürekli yenilemeyi ve isteklerinizi göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyoruz.

Öncelikle saçınızı ve makyajınız için kullandığımız tüm aksesuarların sağlık açısından onaylı olduğunu belirtmek istiyoruz. En kaliteli ürünleri kullanıyor ve profesyonel bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Gelin saçınızı tasarlarken belirlediğiniz bir modelin olup olmadığını öğreniyoruz. Eğer yoksa birçok farklı saç modelini isteklerinize göre sunuyoruz. Örneğin en yeni trendleri takip eden ekibimiz, bu yıl hangi modellerin düğünlerde daha çok kullanıldığını biliyor ve bunları sizin için seçeneklendiriyorlar. Eğer herhangi bir modele karar veremediyseniz klasik, modern ya da farklı tarzları da önerebilmekteyiz. Saçınızı tamamladıktan sonra gece boyunca bozulmaması ve ilk andaki görünümünü koruması için özel spreylerle saçınızı sabitliyoruz.

Saçınızdan sonra makyajınıza geçiyoruz. İşlemlere başlamadan önce özel hazırladığımız bazlarla cildinizi pürüzsüz bir hale getiriyoruz. Böylelikle makyajınız hem daha canlı görünüyor hem de daha uzun süre yüzünüzde kalabiliyor. Makyajınızı yaparken de saç modelinizle uyumlu bir görüntü çizmesini göz önünde bulunduruyoruz. Tabii ki bunu yaparken sadece saçınıza değil, gelinliğinize ve yüz hatlarınıza da önem veriyoruz.

Tüm bu fırsatları ve bilgi birikimimizi değerlendirmek ve hayalinizdeki gelin olmak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.