Erdem Daylan Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Erdem Daylan Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  3.000-5.000 TL

Erdem Daylan Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Erdem Daylan Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Erdem Daylan Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Erdem Daylan Kuaför Hakkında

Düğün günü bütün gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız, güzelliğinize güzellik katan işlemlerle istediğini görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz. Erdem Daylan Kuaför olarak profesyonel ve eğitimli ekibimizle birlikte uzun yıllar boyunca Sivas2ta faaliyet gösteriyor, mutluluğa adım atacak olan gelin adaylarına saç ve makyaj hizmeti veriyoruz. Yıllarca bu özel günü beklediniz, organizasyon planlamasından gelinlik seçiminize kadar her şeyi tamamladınız şimdi sıra saç ve makyajda…

Salonumuzda sizi ağırlıyor ve ne tarz saç ve makyaj uygulaması istediğinizi öğreniyoruz. Dönemin tred saç modellerini beğeninize sunuyor ve bu konuda danışmanlık yapıyoruz. Saçlarınızın uzunlu, düğün konseptiniz, gelinlik modeliniz gibi birçok detayı göz önünde bulundurarak uyum içerisinde görünmenizi sağlayacak işlemlerimize başlıyoruz. Ayrıca katalogdan beğendiniz bir saç modeline kendi yorumumuzu katarak saçınıza uygulayabiliyoruz.

Saçınızın daha uzun olmasını arzuluyorsanız, kaynak uygulaması yapıyoruz. Böylece saç modelleri konusunda çeşitliliğimiz artıyor. Ya da düğün günü farklı bir tarza bürünmek isterseniz, kendi saçınızın üzerine afro saç uygulaması yapıyoruz. Saçınızın renginden sıkıldıysanız doğallığınızı bozmadan saçınıza ışıltı katıyor ve daha parlak görülmesini sağlıyoruz.

Profesyonel makyaj uygulamasıyla düğün günü muhteşem bir görünüme kavuşacaksınız. Makyaj ürünlerimizin kalitesi konusunda oldukça titiz davranıyoruz ve kaliteli ürünler kullanıyoruz. Toprak ve pastel tonlarını kullanarak doğallığınızın ön planda olduğu makyaj uygulamamızı yapıyor, abartılı bir makyaj istiyorsanız parıltılı ve metalik renk tonlarını kullanıyoruz.

Erdem Daylan Kuaför Sivas olarak özel günlerinize sizi muhteşem bir şekilde hazırlıyor, düğün öncesi saç ve makyajınızın taslağını oluşturmak için prova hizmeti de veriyoruz. Hizmetlerimizin bunlarla sınırlı olmadığının bilgisini verelim. Hizmet detaylarımız ve randevu bilgisi için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bize ulaşabileceksiniz.

İletişim

 • Adres:

  Camikebir Mah. Şifahiye Sokak Sancaktar Apt. No 7/2 58070 Sivas Merkez

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Erdem Daylan Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.