Trendline Kuaför

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Trendline Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500 TL'den az

Trendline Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Trendline Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Trendline Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Cilt bakımı, El / Ayak masaj, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Trendline Kuaför Hakkında

Trendline Gelinlik ailesi olarak, Malatya’da kuaför tavsiyesi arayan gelinlerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzun yıllardır gelinlik ve abiye sektöründe yer alan bir firma olarak çok tecrübeli terziler olduğumuzu söylesek yanlış olmaz. Çekirdekten başlayarak yıllarımızı verdiğimiz bu meslekte artık birer profesyoneliz ve işimizi en az ilk günkü kadar çok severek yapıyoruz. Gelinli başta olmak üzere; nişanlıklar, abiyeler ve kına için kaftanlar dikiyoruz. Fakat hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil.

Çalıştığımız süreçte aldığımız geri bildirimler ve tecrübeler gösterdi ki elbiselerini diktiğimiz gelinlerimiz bu özel günleri için güvenebilecekleri bir kuaföre de ihtiyaç duyuyorlar. Gelin saçı ve makyajı için işinin ehli çalışanlarımız ile yürüttüğümüz, yine atölyemiz bağlı bir kuaförümüz var. Burada genel itibari ile saç, makyaj ve türban üzerine yoğunlaşmış bir çerçevede çalışıyoruz. Zamanımızın çoğunu bu alanda değerlendirdiğimiz için de gelin saçı ve makyajı konusunda kendimize bir hayli güveniyoruz.

Gelinliğini, nişanlığını veya kına kıyafetini bizden temin eden gelinlerimize paket halinde indirimli bir hizmet sunuyoruz. Bu da çiftlerimizin düğün bütçelerine büyük katkı sağlıyor çünkü iyi biliyoruz ki düğünler insan hayatının en mutlu günlerinden biri olması ile birlikte oldukça da masraflı bir organizasyon. İşte biz de böyle bir fırsat sunarak çiftlerimizi biraz olsun rahatlatmış oluyoruz.

Bu hizmetin diğer bir avantajı ise gelinliğini diktiğimiz veya sattığımız gelinlerin tarzını çok iyi öğrenmiş oluyoruz. Verdiğimiz kıyafete en çok yakışacak saçın, tacın veya makyajın hangisi olduğunu iyi biliyoruz. Tavsiyeler ve önerilerde bulunuyor fakat gelinlerimizin isteklerini de yerine getiriyoruz. Eğer bize bir model gösterirlerse onu da birebir uyguluyoruz.

Eğer bütün bir hizmeti kaliteli ellerden almak istiyorsanız Trendline Gelinlik ve Kuaför olarak bizimle yandaki formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Fuzuli Caddesi, Kutan Apt. altı, No:72 Battalgazi / Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Trendline Kuaför Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.