Asr-ı Nazende Gelinlik

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Asr-ı Nazende Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.500 TL'den az

Asr-ı Nazende Gelinlik Özellikler

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Ücretsiz prova hizmeti var mı?
Hayır
Mekanda veya evde hizmet veriyor musunuz?
Hayır
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Hayır
Gelinin Yakınlarına Hizmet
Evet

Asr-ı Nazende Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Asr-ı Nazende Gelinlik gelin saçı ve makyajı fiyatları ne kadar?

Trendline Kuaför gelin saçı ve makyajı başlangıç fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.


Asr-ı Nazende Gelinlik gelin saçı ve makyajı haricinde hangi ekstra hizmetleri vermektedir?

Trendline Kuaför gelin saçı ve makyajı haricinde el / ayak masaj, cilt bakımı, takma kirpik, manikür / pedikür, ağda hizmetlerini vermektedir.


Asr-ı Nazende Gelinlik şehir dışında hizmet veriyor mu?

Hayır, Trendline Kuaför şehir dışında hizmet vermiyor.


Asr-ı Nazende Gelinlik ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Trendline Kuaför ile 2 hafta önce iletişime geçilmeli.

Asr-ı Nazende Gelinlik Hakkında

Trendline Gelinlik ailesi olarak, Malatya’da kuaför tavsiyesi arayan gelinlerimize yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Uzun yıllardır gelinlik ve abiye sektöründe yer alan bir firma olarak çok tecrübeli terziler olduğumuzu söylesek yanlış olmaz. Çekirdekten başlayarak yıllarımızı verdiğimiz bu meslekte artık birer profesyoneliz ve işimizi en az ilk günkü kadar çok severek yapıyoruz. Gelinli başta olmak üzere; nişanlıklar, abiyeler ve kına için kaftanlar dikiyoruz. Fakat hizmetlerimiz bununla da sınırlı değil.

Çalıştığımız süreçte aldığımız geri bildirimler ve tecrübeler gösterdi ki elbiselerini diktiğimiz gelinlerimiz bu özel günleri için güvenebilecekleri bir kuaföre de ihtiyaç duyuyorlar. Gelin saçı ve makyajı için işinin ehli çalışanlarımız ile yürüttüğümüz, yine atölyemiz bağlı bir kuaförümüz var. Burada genel itibari ile saç, makyaj ve türban üzerine yoğunlaşmış bir çerçevede çalışıyoruz. Zamanımızın çoğunu bu alanda değerlendirdiğimiz için de gelin saçı ve makyajı konusunda kendimize bir hayli güveniyoruz.

Gelinliğini, nişanlığını veya kına kıyafetini bizden temin eden gelinlerimize paket halinde indirimli bir hizmet sunuyoruz. Bu da çiftlerimizin düğün bütçelerine büyük katkı sağlıyor çünkü iyi biliyoruz ki düğünler insan hayatının en mutlu günlerinden biri olması ile birlikte oldukça da masraflı bir organizasyon. İşte biz de böyle bir fırsat sunarak çiftlerimizi biraz olsun rahatlatmış oluyoruz.

Bu hizmetin diğer bir avantajı ise gelinliğini diktiğimiz veya sattığımız gelinlerin tarzını çok iyi öğrenmiş oluyoruz. Verdiğimiz kıyafete en çok yakışacak saçın, tacın veya makyajın hangisi olduğunu iyi biliyoruz. Tavsiyeler ve önerilerde bulunuyor fakat gelinlerimizin isteklerini de yerine getiriyoruz. Eğer bize bir model gösterirlerse onu da birebir uyguluyoruz.

Eğer bütün bir hizmeti kaliteli ellerden almak istiyorsanız Trendline Gelinlik ve Kuaför olarak bizimle yandaki formu kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Fuzuli Caddesi, Kutan Apt. altı, No:72 Battalgazi / Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Asr-ı Nazende Gelinlik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.