İstanbul’da Başlayan Makyaj Serüveni İzmir’de Devam Ediyor

2013’ün makyaj modasına detaylı bir bakışa ne dersiniz?

İzmir Makyaj’dan Ece Çorakçı, İstanbul şıklığını İzmir’e getiriyor!

makyajseruveni1 - istanbul’da başlayan makyaj serüveni izmir’de devam ediyor

Düğün.com Çiftleri için İzmir Makyaj’dan bahseder misiniz?

Ekibimizle 3 yıldır İzmir'de faaliyet göstermekteyiz. Geçtiğimiz yıllarda İstanbul'da dizi-klip, gelin makyajı gibi alanlarda çeşitli çalışmalar yaptık. Saç tasarımı ve makyaj konusundaki başarımız İzmir'de kısa sürede duyulmuştur. En güzel referans, yaptığımız başarılı gelin makyajı ve saçlarıdır.

Gelin adayları sizden nasıl randevu alabilirler?

Genellikle tavsiye üzerine randevular almaktayız. Gelin adaylarının düğünden 1 ay önce randevu almalarını öneririz. Provalı çalışmaktayız ve ayrıca provalarımızdan ücret talep etmemekteyiz. Gelin adaylarına beğendikleri taktirde rezervasyon yapıyoruz.

Gelin Saçı ve Makyajı İndirimleri

makyajseruveni2 - istanbul’da başlayan makyaj serüveni izmir’de devam ediyor

2013 gelin saçı ve makyajı konusundaki öngörüleriniz nelerdir?

Bu yıl, kış aylarında nostalji trendi kendini göstermektedir. Cilt pürüzsüz ve daha açık renkte kullanılmalıdır. Dudaklarda ise bu yıl bordo ve kırmızı rujlarla ön plana çıktığımız için gözler geri planda kalmalıdır. Işıltıdan vazgeçemeyenler için natürel minik ışıltılar tercih edilebilir. Eğer dudaklarda koyu renk kullanıyorsak gözlerin koyu olmasından kaçınmalıyız. Şunu belirtmeliyim ki çok ince dudaklarda koyu renk ruj hoş durmayabilir. Tam tersi kalın dudaklarda ise koyu renk ruj abartılı olabilir. Bu yıl zarif gelinler, dikkat çekici masum bakışlar ve çarpıcı dudaklar ile ön planda olacak. Biz İzmir Makyaj olarak abartılı saçları önermiyoruz. Daha doğal saç modeller ve renkleri bizimle daha çok bağdaşmaktadır. Kişinin günlük hayatında fönsüz kullanabileceği kesimler ve renkleri uygulamaktayız. 2013 gelin saçlarında ise kişinin yüz şekline uygun modeller tercih edilmelidir. Bunun yanında 1960'lı yılların ağır topuzları da salonumuzda uygulanmaktadır. Uzun yüzlüyseniz yüksek topuzları tercih etmemelisiniz yada yanaklarınız geniş ise çok gergin saç modelleri kullanmalısınız. Romantik bukleler, dağınık doğal toplanmış topuzlar tercih edilmelidir.

Şehrindeki 535 Gelin Saçı ve Makyajı Artisti Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Sinem Şen

Ben de bir gelin adayı olarak doğallıktan yanayım katılıyorum size :)