Saloon Yalçın

E-posta Gönder

Gelin Saçı ve Makyajı

Kategori

Saç ve Makyaj

Hizmet İçeriği

1.000-2.000 TL

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000-2.000 TL
  • Hizmet İçeriği Saç ve Makyaj
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

  • Ücretsiz Prova
  • Mekanda/Evde Hizmet
  • Şehir Dışında Hizmet
  • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Sorular

  • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler? Takma kirpik

Önerilen Firmalar

Kuaför Efe
12

Meram

Kuaför Efe

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Sümeyra Kuaför
8

Meram

Sümeyra Kuaför

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL
Hüma Güzellik Salonu
13

Selçuklu

Hüma Güzellik Salonu

Saç ve Makyaj
1.000-2.000 TL

Hakkında

Saloon Yalçın ailesi olarak siz değerli misafirlerimiz için kusursuz hizmetler veriyoruz. Ombre, sombre, kişiye özel renklendirme, profesyonel saç bakımı ve makyaj, türban tasarımı, gelin saçı ve makyajı gibi uygulamalar yapıyoruz. Özel günlerinizde veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz günlerde, sizi kusursuz bir şekilde hazırlıyoruz. Geniş ve ferah salonumuza ilk adımı attığınız andan itibaren, sizi özel bir ilgiyle karşılıyoruz.

Sektöre yön veren hizmet anlayışımızla birlikte, her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Trendleri yakından takip ederek tarzımıza uyarlıyoruz ve beklentilerinizi eksiksiz olarak karşılamayı hedefliyoruz. Hayatınızın ne özel günü olan düğününüzde, kendinizi bizim yetenekli ellerimize teslim etmek isterseniz, sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Dilerseniz şimdi, gelin saçı ve makyajınız hakkında detaylardan söz edelim.

Düğüne hazırlık süreciniz için öncelikle, sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün için seçtiğiniz mekanın özelliklerini, konsepti ve gelinliğinizin detaylarını konuşuyoruz. Tüm bu unsurları göz önüne alarak, saç modelinize ve makyajınıza birlikte karar veriyoruz. Sizin görüşleriniz bizim için ok önemli!

Saçlarınızın kısa veya uzun, kıvırcık ya da düz olması fark etmeksizin, kusursuz şekiller verebiliyoruz. Saç modelinizi uyguladıktan sonra, düğün boyunca bozulmasın ve kalıcı olsun diye özel sabitleyici spreyler kullanıyoruz. Ardından, makyajınıza geçiyoruz. Makyajınızda genellikle, doğal güzelliğinizi ortaya çıkaracak renk tonlarını tercih ediyoruz. Pürüzsüz ir ten makyajından sonra, gözlerinizdeki ışıltıyı yansıtması ve bakışlarınıza derinlik kazandırması için, buğulu gözler yaratıyoruz ve son olarak, tüm görünüme uyacak renk tonunda bir ruj seçimiyle, makyajınızı tamamlıyoruz.

Salon Yalçın Konya ekibi olarak siz değerli misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerden söz ettik. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gününüze hazırlanmak için bizi tercih ederseniz, sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Didem Avçil

  • Adres: Ateşbazı Veli mahallesi, Şehir Cd. 13/B, 42000 Meram/Konya



Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!